نمایندگی محصولات و لوازم خانگی ویرپول در کرج _ نمایندگی و تعمیر خدمات پس از فروش ویرپول در کرج گوهردشت مهر شهر گلشهر مهرشهر فردیس ملارد شهریار اندیشه اسلامشهر شهر قدش

نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج { گوهردشت مهرشهر فردیس }

نمایندگی مرکزی تعمیرات ویرپول در کرج، تیم دی جی تعمیرات آماده خدمات رسانی برای تعمیر یخچال فریزر ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز مایکروفر و کولر گازی ویرپول در کرج و حومه می باشد، گروه دی جی تعمیرات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز همیشه در رده اول تعمیرات ویرپول در کرج و استان البرز بوده است، از این رو ما بهترین خدمات تعمیرات ویرپول در کرج را به شما ارائه می دهیم، نگران نباشید همواره ما کنارتان هستیم حتی پس از فروش یخچال و این خدمات را شبانه روز ارائه می دهیم. شعبه های نمایندگی ویرپول در گوهردشت، جهانشهر، کمالشهر، مهرشهر، ملک آباد، فردیس، ملارد، شهریار، اندیشه، شهر قدس، پرند، اسلامشهر، رباط کریم

نمایندگی تعمیر تخصصی لوازم خانگی ویرپول در کرج 

نمایندگی ویرپول در کرج whirlpool

تلفن :

تلفن نمایندگی تعمیر و تعمیرگاه های یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولرگازی ماکروفر اجاق گاز جاروبرقی در کرج مهرشهر فردیس ملارد مارلیم محمدشهر شهریار صفادشت اندیشه اسلامشهر رباط کریم پرند شهرقدس سفارش تعمیرات لوازم خانگی با ۱۵٪ تخفیف

 

خدمات پس از فروش ویرپول

اگر لوازم خانگی ویرپول شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ویرپول در کرج در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت ویرپول از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ویرپول در کرج بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

  1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط یخچال ویرپول در کرج است.
  2. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سر لوحه کار ما در نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج است.
  3. تعمیرات انجام شده یخچال ویرپول در کرج با قیمت مناسب و بسیار پایین انجام می‌شود.
  4. در نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج از قطعات اصلی استفاده می‌شود.
  5. ضمانت خدمات تعمیر یخچال ویرپول در کرج شش ماه می‌باشد.

اگر لوازم خانگی ویرپول شما به مشکل برخورده است و نیاز به تعمیرات و یا سرویس دارد نگران نباشید ما در کمترین زمان ممکن میتوانیم با اعزام یکی از کارشناسان و تکنسین های تعمیرات به منزل و یا محل کار شما رفع ایراد را انجان دهیم .

نمایندگی ویرپول در کرج

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در کرج، تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی و اجاق گاز ویرپول در گوهردشت جهانشهر کمالشهر مهرشهر ملک آباد فردیس ملارد شهریار اندیشه شهر قدس پرند اسلامشهر رباط کریم

 

چرا مرکز سرویس و تعمیرات ویرپول در کرج را انتخاب کنیم؟

تعمیرکاران متخصص و حرفه ای نمایندگی ما در زمینه سرویس و تعمیر انواع یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز ماکروفر ویرپول Whirlpool در کرج، که یکی از معتبر ترین مراکز خدمات پس از فروش ویرپول می باشد با فراهم آوردن تیمی از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران و تکنسین های یخچال، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشیم.

تمامی تعمیرکاران ما دارای سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز ماکروفر ویرپول Whirlpool می باشند، که بطور متناوب و منظم دوره های عملی و تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیرات لوازم ویرپول را گذرانده و با محصولات و فناوری های جدید آشنا می باشند، لذا شما عزیزان با اطمینان کامل می توانید به ما اعتماد کنید و امور سرویس و تعمیر لوازم خانگی ویرپول خود را به ما بسپارید.صرف هزینه کمتر جهت سرویس و تعمیر محصولات ویرپول یکی از مسائل مهم در امور تعمیرات و عیب یابی به شکل صحیح و تشخیص درست مشکل می باشد.

چراکه در صورت عدم عیب یابی درست، نه تنها لوازم خانگی شما تعمیر نخواهد شد بلکه ممکن است بخش های دیگر آن نیز دچار مشکل شده و مشتری متحمل هزینه ی گزافی جهت تعمیر لوازم خانگی ویرپول گردد.

بنایراین در زمان بروز مشکل و اختلال در عملکرد یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز ماکروفر ویرپول تماس با نمایندگی مرکزی Whirlpool در کرج فردیس شهریار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در کرج فردیس شهریار

تعمیرکاران دی جی تعمیرات بدلیل داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز ماکروفر ویرپول، به تمامی مسائل فنی محصولات ویرپول آشنایی کامل داشته و پس از عیب یابی صحیح در کمترین زمان قادر به تعمیر لوازم شما خواهند بود، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیرات باشید.

یکی از اهداف اصلی ما در نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج فردیس مهرشهر هشتگرد شهریار اسلامشهر، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت هزینه عادلانه جهت تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز ماکروفر می باشد، چرا که همواره رضایت و خشنودی مشتری برای ما در اولویت می باشد. حضور سریع و به موقع در محل جهت تعمیر لوازم خانگی از ویژگی های بارز تعمیرکاران دی جی تعمیرات می باشد.

نمایندگی ما بدلیل داشتن شعب متعدد تعمیر یخچال فریزر ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز و ماکروفر ویرپول در کرج مناطق گوهردشت عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک شهریار اندیشه شهرقدس اسلام شهر رباط کریم پرند، قادر خواهیم بود درست راس ساعت هماهنگ شده در محل حاضر شویم.

نمایندگی خدمات پس از فروش ویرپول در کرج

به دلیل اعزام تعمیرکار نمایندگی ویرپول در کرج به محل شما مانند مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم و پرند و انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی ویرپول دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست . و میتوانید شما از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار باشید . و دیگر خطرات ناشی از جابه جایی مانند سقوط و یا ضربه دستگاه شما را تهدید نمیکند . و همچنین در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار ویرپول به محل صرفه جویی می شود.

سوالات رایج که درباره نمایندگی ویرپول در کرج از ما می پرسند؟

۱_ آدرس نمایندگی رسمی ویرپول در کرج کجاست؟

چندین شعبه نمایندگی تعمیر یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز و ماکروفر ویرپول در کرج وجود دارد که شما از هرشعبه که خدمات از آنها گرفته اید میتوانید با تماس با آن شعبه آدرس محل تعمیرگاه را سوال کنید.

۲_ شماره تلفن های خدمات پس از فروش ویرپول در کرج و حومه چه شماره هایی هستند؟

چون شعبات مختلف نمایندگی خدمات پس از فروش ویرپول در سطح استان البرز وجود دارند. برای اطلاع از شماره تلفن های نمایندگی میتوانید از طریق سرچ گوگل و یا ۱۱۸ سوال کنید و شماره تلفن های نمایندگی در کرج، فردیس شهریار اندیشه اسلامشهر و یا پرند را دریافت کنید.

۳ _ چگونه میتوانیم از خدمات پس از فروش Whirlpool در کرج استفاده کنیم ؟

معمولا خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه است و اگر شما فکر می کنید که سر رسید کارت ضمانت هنوز نرسیده و میتوانید از خدمات پس از فروش candy در کرج برخوردار شوید به کارت ضمانت مراجعه کنید و با شماره تلفن های روی کارت تماس بگیرید تا تعمیرکار نمایندگی ویرپول برای بازدید دستگاه به محل شما اعزام شود.

۴ _ چرا حتما باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی یخچال ویرپول در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

تفاوت نمایندگی تعمیر لباسشویی یخچال ویرپول با تعمیرگاه های دیگر در این است که در نمایندگی هم از قطعات اصلی استفاده می شود هم اینکه تعمیرکاران آنها تخصصشان فقط ماشین لباسشویی یخچال کولر گازی ماکروفر اجاق گاز ویرپول است و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب را دارند.

۵_ آیا خدمات تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول گارانتی دارد ؟

در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در کرج تعمیرات انجام شده شش ماه ضمانت دارد و اگر برای همان قسمت تعمیر شده از لباسشویی ویرپول مشکلی پیش آید در این شش ماه شما هیچگونه هزینه ای حتی ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنید.

 

آموزش های ویژه _ علت تخلیه نکردن لباسشویی

پمپ تخلیه

بعضی از ماشین لباسشویی‌ها در قسمت تخلیه دارای محفظه‌ای هستند که اشیاء خارجی نظیر سکه، سنجاق، دستمال و … که ممکن است در لباس‌ها باشند را جمع‌آوری می‌کند. با انباشته شدن این اشیاء محفظه پمپ کاملا اشغال شده و مانع خروج آب می‌شود. سعی کنید ماهی یک بار این محفظه را باز و آشغال‌های درون آن را خالی کنید.

ورودی پمپ تخلیه یا شیلنگ

بسیار مشاهده شده در ورودی پمپ تخلیه و یا شلنگ خروجی اجسام کوچکی مثل جوراب، دستکش و یا اجسام کوچک دیگری گیر کرده باشند و مانع ورود آب به پمپ و یا شلنگ شوند. ماشین را خالی کنید و محفظه خروجی را بررسی نمایید.

شیلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا متوجه شوید شلنگ دچار تاخوردگی، پارگی و یا خم‌خوردگی نشده باشد. در صورت مشاهده هر یک از این علائم شلنگ را باز کرده و مطمئن شوید جسمی درون آن گیر نکرده باشد، در صورت گیر نکردن جسم در آن، شلنگ را باز و آن را تعویض نمایید.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در کرج

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال ماشین لباسشویی ظرفشویی مایکروفر جاروبرقی کولر گازی و اجاق گاز ویرپول در استان البرز گوهردشت جهانشهر عظیمیه کمالشهر مهرشهر ملک آباد فردیس ملارد مارلیک صفادشت شهریار اندیشه شهر قدس پرند اسلامشهر رباط کریم

 

آموزش تعمیرات یخچال

یخچال اصلا کار نمی‌کند

پریز برق ندارد: قطعی برق پریز را برطرف کنید.
دوشاخه و سیم‌های رابط خراب است: با دستگاه اهم‌متر، زمانی که دوشاخه یخچال به پریز وصل نشده است دوشاخه و کابل را تست کنید و در صورت وجود عیب نسبت به رفع آن یا تعویض آن اقدام نماید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض کنید.
رله استارت خراب است: آن را تعویض کنید.
رله بار زیاد خراب است: نسبت به تعویض آن اقدام شود.
سیم‌های رابط بین ترمینال ترموستات و رله بار زیاد خراب است یا قطع شده است: ضمن تست مدار با آوومتر نسبت به تعویض آن اقدام شود.
موتور خراب است : نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.

سرما بیش از حد است و عمل اتوماتیک صورت نمی‌گیرد

لوله بلوی ترموستات از اواپرتور جدا شده است: لوله بلو را در محل اصلی‌اش قرار دهید.
سیم‌های ترموستات به هم اتصال یافته‌اند: کلید روشن و خاموش ترموستات را قطع کنید. اگر موتور خاموش نشود و با تست ترموسات سالم بودن آن تشخیص داده شد سیم‌های رابط ترموسات را چک نمایید و در صورت وجود اشکال آنها را تعویض نمایید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض نمایید.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در کرج، تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال فریزر ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی و اجاق گاز ویرپول در گوهردشت جهانشهر کمالشهر مهرشهر ملک آباد فردیس ملارد شهریار اندیشه شهر قدس پرند اسلامشهر رباط کریم

سرما و عمل اتوماتیک زود به زود انجام می‌گیرد

درجه ترموستات کم است: ترموسات را روی درجه مناسب بگذارید.
ترموستات تنظیم نیست: ترموستات را تنظیم کنید.

برودت زیاد است و موتور زیاد کار می‌کند.

لوله بلو خوب به اوا پرا تور مماس نیست: لوله بلو را در محل مناسب خود قرار دهید.

یخچال بعد از چند بار ریپ زدن به کار می‌افتد

رله استارت خراب است: پلانین‌های رله را تمیز و یا نسبت به تعدیل رله اقدام شود.

یخجال یکسره ‌کار می‌کند و در اواپراتور سرما ایجاد نمی‌شود.

گاز دستگاه کم شده است: دستگاه بایستی مجددا شارژ شود.

موتور یک سره کار می‌کند سرما ایجاد نمی‌شود و گاز دستگاه مشکلی ندارد و گاهی نصف اواپراتور یخ زده و نصف دیگر خنک نمی‌شود.

لوله‌های یخچال کثیف است: آن را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی ویرپول در کرج و فردیس

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در کرج، تعمیرات و خدمات پس از فروش یخچال فریزر ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی و اجاق گاز ویرپول در گوهردشت جهانشهر کمالشهر مهرشهر ملک آباد فردیس ملارد شهریار اندیشه شهر قدس پرند اسلامشهر رباط کریم

یخچال صوت می‌کشد و سرما کم است.

لوله‌های رابط کثیف است: با چکش ضرباتی به لوله وارد کنید اگر عیب رفع نشد لوله‌ها را تمیز و دستگاه را مجددا شارژ نمایید.

یخچال هنگام کار صدای هوم شدیدی می‌دهد

پیچ‌های موتور شل شده است‌: آنها را سفت نمایید.
لاستیک صداگیر پایه موتور خراب شده است: لاستیک‌های یاتاقان را تعویض کنید.

یخچال شدیدا برفک می‌زند

لاستیک دور آن خراب است: لاستیک را درزگیری یا تعویض کنید.

بدنه یخچال برق دارد

اتصال بدنه از طریق سیمهای رابط صورت گرفته است: برفک زدن سر سیم‌های رابط را چک و عیب را برطرف کنید.
اتصال بدنه در کمپرسور است: نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.
اتصال بدنه در قسمت ترموستات و یا در چراغ یخچال است آن را رفع عیب کنید.

 

نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج

نمایندگی ویرپول در کرج _نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول در کرج نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ویرپول در فردیس کرج محمد شهر

نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج و فردیس

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در گوهردشت کرج _ نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در جهانشهر کرج _ نماینگی تعمیر لوازم خانگی ویرپول در مشکین دشت کرج _ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در کرج فردیس محمد شهر گوهردشت جهانشهر کرج

 

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (17 امتیاز, average: 5,00 از 5)
Loading...

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *