تعمیرات یخچال ماشین لباسشویی ظرفشویی کولر گازی اجاق گاز پکیج

چرا دیجی تعمیرات؟

ما بهترین هستیم

ما گروهی از متخصصان و تکنسین‌های حرفه‌ای و مجرب گرد هم جمع شده‌ایم و بنیان یک مرکز تعمیرات بزرگ را نهادیم تا با همفکری و تجربه کاری‌مان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آسایش و اطمنیان‌خاطر شما و خانواده‌تان را فراهم سازیم.

تعیین زمان تعمیر با شما

ما زمان حضور تعمیرکار را بنا به درخواست شما هماهنگ می‌کنیم

تعمیرات تخصصی

تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی برندهای ایرانی و خارجی

تکنسین‌های مجرب

تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده برای تعمیر یک نوع لوازم خانگی

تضمین خدمات و تعمیرات

ما خدمات و تعمیرات خود را شش ماه تضمین و گارانتی می‌کنیم

قیمت مناسب تعمیر

ما بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت ارایه می‌دهیم

سرعت و دقت در تعمیرات

تعمیرات در کمترین زمان و فقط یک مراجعه انجام خواهد شد

اسلام، رباطرکریم، پرند

۸۴۸ ۹۳ ۵۶۶ - ۰۲۱

ملارد، شهریار، شهر قدس

۲۴۰ ۵۵ ۶۵۱ - ۰۲۱

فردیس، محمدشهر

۸۸۳ ۰۰ ۳۶۵ - ۰۲۶

تعمیر مرکزی کرج

۱۳۵ ۴۸ ۳۲۵ - ۰۲۶

تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی برندهای ایرانی و خارجی

خدمات ویژه دیجی تعمیرات

سرویس پکیج دیواری

پکیج دیواری گازی و یا برقی تامین‌کننده آب گرم برای استفاده در آشپزخانه و سرویس بهداشتی در خانه‌های مدرن امروزی می‌باشد. پکیج گازی دارای مزایایی همچون بهره‌وری بالا، گرم کردن سریع آب هنگام نیاز و اشغال فضای کم می‌باشد. آب سخت (دارای املاح معدنی) به مرور در لوله‌ها رسوب و جریان آب را مسدود یا کم می‌کند، دود ناشی از سوختن گاز سر جرقه‌زن را پوشانده و جرقه‌زن درست عمل نمی‌کند. به همین خاطر پکیج‌ها نیازمند سرویس‌های سالانه برای شستشوی لوله‌ها از رسوبات و تمیزکازی اجزاء داخلی هستند. سرویس سالانه پکیج بهره‌وری پکیج را افزایش و مصرف گاز را کم و هزینه‌های احتمالی تعمیرات را به حداقل می‌رساند و آسایش خیال شما و خانواده‌تان تامین می‌گردد. ما برای ارائه خدمات سرویس پکیج در خدمت شما هستیم.

سرویس کولر گازی (اسپیلت)

کولر گازی تامین‌کننده هوای مطبوع و خنک ولی با مصرف زیاد برق است. سرویس دوره‌ای کولر گازی بهره‌وری را افزایش و هزینه‌های قبض برق را کاهش می‌دهد. فیلتر هوای کثیف باعث می‌شود که کولر گازی نتواند هوا را داخل خانه به گردش در آورد. و نتیجه کارکرد بیشتر کولر گازی در طول روز است. شاید مجبور شوید که تنظیمات دمایی را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس خنکی نمی‌کنید. کویل کندانسور کثیف باعث می‌شود که کمپروسور سردکننده سخت‌تر کار کند و باعث افزایش مصرف برق و هزینه‌ها شود. سرویس سالانه کولر گازی ضمن افزایش بهره‌وری کولر گازی، هزینه برق و هزینه‌های احتمالی تعمیرات را کاهش می‌دهد. تکنسین‌های ما آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی می‌باشند.