اگر لباسشویی زیرووات شما دارای برگه گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش می باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی زیرووات کرج در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات در کرج

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج | گوهردشت مهرشهر

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج

نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج ، تیم دی جی تعمیرات آماده خدمات رسانی برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج و حومه می باشد، گروه دی جی تعمیرات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز همیشه در رده اول تعمیرات لباسشویی زیرووات در کرج و استان البرز بوده است، از این رو ما بهترین خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج را به شما ارائه می دهیم، نگران نباشید همواره ما کنارتان هستیم حتی پس از فروش لباسشویی و این خدمات را شبانه روز ارائه می دهیم. آدرس تعمیرگاه های نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در محدوده کرج مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر و هشتگرد ولی محدوده حومه مناطق فردیس ملارد مارلیک صفا دشت محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر پرند و رباط کریم می باشد. اگر تعمیرات را از طریق فرم آنلاین سفارش تعمیرات ثبت کنید ۱۵ % تخفیف دریافت می کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات zerowatt

 

شماره تلفن نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج و حومه:

تلفن نمایندگی تعمیر و تعمیرگاه های یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولرگازی ماکروفر اجاق گاز جاروبرقی در کرج مهرشهر فردیس ملارد مارلیم محمدشهر شهریار صفادشت اندیشه اسلامشهر رباط کریم پرند شهرقدس

سفارش تعمیرات لوازم خانگی با ۱۵٪ تخفیف

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

  1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج است
  2. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سر لوحه کار ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج است.
  3. تعمیرات انجام شده ماشین لباسشویی زیرووات در کرج با قیمت مناسب و بسیار پایین انجام می شود.
  4. در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی zerowatt در کرج از قطعات اصلی استفاده می شود.
  5. ضمانت تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج شش ماه می باشد.

راهنمای خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات در کرج

اگر لباسشویی زیرووات شما دارای برگه گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش می باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی زیرووات کرج در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات در کرج بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز لباسشویی زیرووات در کرج یا مرکز تعمیرات لباسشویی زیرووات دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

چرا مرکز سرویس و تعمیرات لباسشویی زیرووات کرج انتخاب کنیم؟

تعمیرکاران متخصص و حرفه ای نمایندگی ما در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج، که یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر لباسشویی می باشد با فراهم آوردن تیمی از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران و تکنسین های لباسشویی، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشیم.

تمامی تعمیرکاران ما دارای سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات می باشند، که بطور متناوب و منظم دوره های عملی و تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی زیرووات را گذرانده و با محصولات و فناوری های جدید آشنا می باشند، لذا شما عزیزان با اطمینان کامل می توانید به ما اعتماد کنید و امور سرویس و تعمیر لباسشویی زیرووات خود را به ما بسپارید.صرف هزینه کمتر جهت سرویس و تعمیر لباسشویی زیرووات یکی از مسائل مهم در امور تعمیر لباسشویی و عیب یابی لباسشویی به شکل صحیح و تشخیص درست مشکل می باشد.

چراکه در صورت عدم عیب یابی درست، نه تنها لباسشویی شما تعمیر نخواهد شد بلکه ممکن است بخش های دیگر آن نیز دچار مشکل شده و مشتری متحمل هزینه ی گزافی جهت تعمیر لباسشویی زیرووات گردد.

بنایراین در زمان بروز مشکل و اختلال در عملکرد لباسشویی تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج فردیس شهریار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج فردیس شهریار

تعمیرکاران دی جی تعمیرات بدلیل داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر لباسشویی زیرووات ، به تمامی مسائل فنی لباسشویی حایرآشنایی کامل داشته و پس از عیب یابی صحیح در کمترین زمان قادر به تعمیر لباسشویی شما خواهند بود، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیر لباسشویی باشید.

یکی از اهداف اصلی ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج فردیس مهرشهر هشتگرد شهریار اسلامشهر، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت هزینه عادلانه جهت تعمیرات لباسشویی می باشد، چرا که همواره رضایت و خشنودی مشتری برای ما در اولویت می باشد. حضور سریع و به موقع در محل جهت تعمیر لباسشویی از ویژگی های بارز تعمیرکاران دی جی تعمیرات می باشد.

نمایندگی ما بدلیل داشتن شعب متعدد تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج مناطق گوهردشت عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک شهریار اندیشه شهرقدس اسلام شهر رباط کریم پرند، قادر خواهیم بود درست راس ساعت هماهنگ شده در محل حاضر شویم.

مرکز تعمیرات زیرووات در کرج

به دلیل اعزام تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج به محل شما مانند مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم و پرند و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست . و میتوانید شما از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار لباسشویی زیرووات باشید . و دیگر خطرات ناشی از جابه جایی لباسشویی مانند سقوط و یا ضربه دستگاه شما را تهدید نمی کند . همچنین در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی زیرووات به محل صرفه جویی می شود.

چرا دی جی تعمیرات را برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج انتخاب کنیم؟

 

نمایندگی دی جی تعمیرات به جهت به روز شدن اطلاعات تکنسین های خود هر ماه آموزش دوره ای تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج برگزار می کند. با افتخار اعلام میکنیم تعمیر کاران ماشین لباسشویی زیرووات این نمایندگی کرج با اشراف به آخرین تکنولوژی روز میتوانند ایراد اصلی انواع ماشین لباسشویی زیرووات شما را در کوتاهترین زمان تشخیص داده و برطرف نمایند.

شرکت زیرووات_ شرکت ایتالیایی ، که دفتر مرکزی آن، در شهر فابریانو، ایتالیا قرار دارد. زیرووات، از پیشروهای تولید لوازم خانگی در اروپا است و به‌عنوان دومین تولیدکننده بزرگ لوازم خانگی مدرن در اروپا و پنجمین در جهان به‌شمار می‌آید. شرکت زیرووات در سال ۱۹۷۵ با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو ایتالیا و توسط ویتوریو مرلونی تاسیس گردید.

Zerowatt

 

سوالات رایج که درباره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج از ما می پرسند؟

۱_ آدرس نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج کجاست؟

چندین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج وجود دارد که شما از هرشعبه نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج خدمات گرفته اید میتوانید با تماس با آن شعبه آدرس محل تعمیرگاه را سوال کنید.

۲_ شماره تلفن های نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی زیرووات در کرج و حومه چه شماره هایی هستند؟

چون شعبات مختلف نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی زیرووات در سطح استان البرز وجود دارند. برای اطلاع از شماره تلفن های نمایندگی میتوانید از طریق سرچ گوگل و یا ۱۱۸ سوال کنید و شماره تلفن های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را در کرج و یا حومه دریافت کنید.

۳ _ چگونه میتوانیم از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات در کرج استفاده کنیم ؟

معمولا خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه است و اگر شما فکر می کنید که سر رسید کارت ضمانت هنوز نرسیده و میتوانید از خدمات پس از فروش لباسشویی زیرووات در کرج برخوردار شوید به کارت ضمانت مراجعه کنید و با شماره تلفن های روی کارت تماس بگیرید تا تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشیویی زیرووات در کرج برای تست لباسشویی به محل شما اعزام شود.

۴ _ چرا حتما باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

تفاوت نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج با تعمیرگاه های دیگر در این است که در نمایندگی لباسشویی زیرووات هم از قطعات اصلی لباسشویی زیرووات استفاده می شود هم اینکه تعمیرکاران آنها تخصصشان فقط ماشین لباسشویی زیرووات است و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب ماشین لباسشویی زیرووات را دارند.

۵_ آیا خدمات تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج گارانتی دارد ؟

در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج تعمیرات انجام شده شش ماه ضمانت دارد و اگر برای همان قسمت تعمیر شده از لباسشویی زیرووات مشکلی پیش آید در این شش ماه شما هیچگونه هزینه ای حتی ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنید.

چگونه با ما برای تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج در ارتباط باشید؟

به دو روش می توانید با نمایندگی ما برای خرابی ماشین لباسشویی زیرووات در کرج در ارتباط باشید.
۱– از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب می توانید از طریق تماس تلفن با تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی زیرووات در کرج در ارتباط باشید.
۲ – ولی در هر ساعت از شبانه روز می توانید فرم آنلاین تعمیرات ماشین لباسشوی زیرووات در کرج را پر کنید. تا تعمیرکار ما جهت تعمیر لباسشویی زیرووات در محل شما حاضر باشد.

 

محدوده خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج کدام مناطق هستند؟

ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات در کرج و حومه فعالیت داریم که محدوده تعمیر لباسشویی زیرووات در کرج مناطق گوهردشت، حصارک، عظیمیه و مهرشهر ولی محدوه تعمیرات لباسشویی زیرووات در حومه مناطق فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر، ماهدشت، اندیشه، شهریار، صبا شهر، نسیم شهر، اسلامشهر و رباط کریم می باشد.

 

نکات کلیدی درباره شستشو با ماشین لباسشویی

سعی کنید درجه حرارت آب درون ماشین لباسشویی را بسته به نوع لباسی که می‌شویید تغییر دهید. معمولا برای لباس‌های روشن برای اینکه خوب شسته شوند و لکی رویشان باقی نماند از آب تقریبا گرم استفاده می‌کنند و برای لباس‌های نسبتا خاکی رنگ و کدر از آب نیمه گرم و برای شستن انواع لباس‌های جین، ژاکت و لباس‌های حساس از آب سرد استفاده کنید.

در نگاه اول شستن لباس با ماشین لباسشویی کاری بسیار آسان است. ابتدا رخت چرک‌ها را جمع کرده و می‌ریزیم درون ماشین سپس کمی پودر شستشو به‌همراه مایع نرم کنند. به آن اضافه کرده و منتظر می‌مانیم تا زنگ اخطار اتمام کار ماشین به صدا در آید. اما لازم است قبل و بعد از شستن لباس‌ها توسط ماشین. به نکاتی کلیدی توجه کنیم تا ماشین و لباسمان دچار مشکل و آسیب دیدگی نشوند. در ادامه‌‌ٔ این مطلب  به این نکات کلیدی اشاره می‌کنیم.

مرتب سازی مناسب لباس‌ها قبل از شستشو

ابتدا باید لباس‌هایی که رنگ تیره دارند و احتمال پس دادن رنگ هنگام شستشو در آن‌ها وجود دارد را. جدا کرد سپس بسته به نوع جنس لباس، اگر لباس پشمی ریش ریش شده داریم آنها را نیز باید جدا کنید. در ادامه کار حتما درون جیب لباس‌هایتان را خوب جستجو کرده تا کاغذ و یا هر چیز دیگری درون آن نباشد. وجود دستمال کاغذی درون جیب لباس‌تان می‌تواند موقع شستشو به تکه‌های ریز تبدیل شده و به تمام لباس‌های دیگر بچسبد و شما بعد از شستشو برای جداسازی تکه‌های دستمال کاغذی به مشکل برخواهید خورد. نمایندگی لباسشویی زیرووات

احیانا اگر لباستان دارای گیره یا وصله‌های فلزی قابل جداسازی است آن‌ها را جدا کنید. تا هنگام چرخش لباس درون ماشین لباسشویی به جداره ماشین آسیبی وارد نکند.

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی زیرووات در کرج گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر فردیس ملارد مارلیک محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم پرند

با لک‌های روی لباس چه کنیم

در پاره‌ای از مواقع با لباس‌هایی برخورد می‌کنیم که دارای لکه‌های درشتی هستند. قبل از شستشو اینگونه لباس‌ها باید لکه‌ها را از آن جدا کرد تا کل محیط داخلی ماشین لباسشویی را آلوده نکند. توجه داشته باشید که از بین بردن لکه‌های تازه خیلی آسانتر از لکه‌های کهنه است.

پس در مواقعی که با لکه‌های روی لباس برخورد کردید، همان لحظه آن را تمیز کنید. نگذارید که لکه‌ها روی لباس خشک شوند. بهترین راه برای جداسازی لکه این است. که مقداری شوینده روی آن بمالید و با اسپری آب آن را مرطوب کرده و به صورت دستشور از روی لباس پاک کنید.

ظرفیت ماشین لباسشویی را در نظر بگیرید

به طور معمول ظرفیت هر ماشین لباسشویی روی آن نوشته شده است. و آن عدد، میزان توان ماشین برای شستن لباس‌ها است. به هیچ عنوان سعی نکنید بیش از توان ماشین از آن کار بکشید. این‌ کار نه تنها عمر ماشین‌تان را کم می‌کند. بلکه شستن و رطوبت‌گیری لباس‌ها هم به خوبی انجام نمی‌شود. میزان پودر و یا مایع شستشو بسته به نیاز لباس انتخاب شود، توجه داشته باشید. در زمان شستن لباس از آب ولرم استفاده کنید.

استفاده از آب داغ علاوه بر بالا بردن هزینه، به لباس‌هایتان نیز آسیب می‌زند. در مواقعی که لباس‌هایتان به یک شستشوی معمولی نیاز دارد، آب سرد به همراه پودر شوینده نیز کارایی کافی را دارد. برای خشک کردن لباس وقتی رطوبت آن توسط ماشین گرفته شد ابتدا لباس‌ها را روی چوب لباسی پهن کنید. دقت کنید آن‌ها را زیر نور مستقیم خورشید قرار ندهید. اکثر بافت‌هایی که می‌پوشیم اگر به مدت طولانی زیر نور مستقیم خورشید قرار بگیرند، آسیب دیده و رنگ و تازگی خود را ازدست می‌دهند.

دمای مناسب آب برای شستن لباس‌ها در نظر داشته باشید

 

سعی کنید درجه حرارت آب درون ماشین لباسشویی را بسته به نوع لباسی که می‌شویید تغییر دهید. معمولا برای لباس‌های روشن برای اینکه خوب شسته شوند و لکی رویشان باقی نماند. از آب تقریبا گرم استفاده می‌کنند و برای لباس‌های نسبتا خاکی رنگ و کدر. از آب نیمه گرم و برای شستن انواع لباس‌های جین، ژاکت و لباس‌های حساس از آب سرد استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در کرج گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر فردیس ملارد مارلیک محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم پرند

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (1 امتیاز, average: 5,00 از 5)
Loading...

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *