نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مابه در کرج اسلامشهر مهرشهر فردیس پرند mabe _ نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش لباسشویی mabe

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در کرج | گوهردشت مهرشهر فردیس

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه Mabe در کرج ، تیم دی جی تعمیرات آماده خدمات رسانی برای تعمیر ماشین لباسشویی مابه در کرج و حومه می باشد، گروه دی جی تعمیرات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز همیشه در رده اول تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در کرج و استان البرز بوده است، از این رو ما بهترین خدمات تعمیرات لباسشویی مابه در کرج را به شما ارائه می دهیم، نگران نباشید همواره ما کنارتان هستیم حتی پس از فروش لباسشویی و این خدمات را شبانه روز ارائه می دهیم. آدرس تعمیرگاه های نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه Mabe در محدوده کرج مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر و هشتگرد ولی محدوده حومه مناطق فردیس ملارد مارلیک محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر و رباط کریم می باشد.

نمایندگی تعمیر تخصصی لباسشویی مابه در کرج

تلفن :

تلفن نمایندگی تعمیر و تعمیرگاه های یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولرگازی ماکروفر اجاق گاز جاروبرقی در کرج مهرشهر فردیس ملارد مارلیم محمدشهر شهریار صفادشت اندیشه اسلامشهر رباط کریم پرند شهرقدس

سفارش تعمیرات لوازم خانگی با ۱۵٪ تخفیف

mabe

نمایندگی لباسشویی مابه در کرج

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه Mabe در کرج هشتگرد فردیس شهریار، اگر ماشین لباسشویی مابه شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی لباسشویی مابه در کرج در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت مابه از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی مابه در کرج بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه لباسشویی دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

مزایای خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در کرج

  1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط لباسشویی مابه Mabe در کرج است.
  2. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سر لوحه کار ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی مابه در کرج است.
  3. تعمیرات انجام شده لباسشویی مابه در کرج با قیمت مناسب و بسیار پایین انجام می‌شود.
  4. در نمایندگی تعمیرات لباسشویی مابه در کرج از قطعات اصلی استفاده می‌شود.
  5. ضمانت خدمات نمایندگی لباسشویی مابه در گوهردشت فردیس هشتگرد شش ماه می‌باشد.

 

SIEMENS نمایندگی

چرا مرکز سرویس و تعمیرات لباسشویی مابه Mabe کرج انتخاب کنیم؟

تعمیرکاران متخصص و حرفه ای نمایندگی ما در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی مابه Mabe در کرج ، که یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر لباسشویی می باشد با فراهم آوردن تیمی از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران و تکنسین های لباسشویی در مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم و پرند ، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشیم.

تمامی تعمیرکاران ما دارای سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی مابه Mabe می باشند، که بطور متناوب و منظم دوره های عملی و تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی مابه را گذرانده و با محصولات و فناوری های جدید آشنا می باشند، لذا شما عزیزان با اطمینان کامل می توانید به ما اعتماد کنید و امور سرویس و تعمیرات لباسشویی خود را به ما بسپارید.صرف هزینه کمتر جهت سرویس و تعمیرات لباسشویی یکی از مسائل مهم آن عیب یابی لباسشویی به شکل صحیح و تشخیص درست مشکل می باشد.

چرا که در صورت عدم عیب یابی درست، نه تنها لباسشویی شما تعمیر نخواهد شد بلکه ممکن است بخش های دیگر آن نیز دچار مشکل شده و مشتری متحمل هزینه ی گزافی جهت تعمیر لباسشویی مابه گردد.

بنایراین در زمان بروز مشکل و اختلال در عملکرد لباسشویی تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در کرج فردیس شهریار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در کرج فردیس شهریار

تعمیرکاران دی جی تعمیرات بدلیل داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر لباسشویی مابه Mabe ، به تمامی مسائل فنی لباسشویی آشنایی کامل داشته و پس از عیب یابی صحیح در کمترین زمان قادر به تعمیر لباسشویی شما خواهند بود، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیر لباسشویی باشید.

یکی از اهداف اصلی ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در کرج فردیس مهرشهر هشتگرد شهریار اسلامشهر، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت هزینه عادلانه جهت تعمیرات لباسشویی می باشد، چرا که همواره رضایت و خشنودی مشتری برای ما در اولویت می باشد. حضور سریع و به موقع در محل جهت تعمیر لباسشویی از ویژگی های بارز تعمیرکاران دی جی تعمیرات می باشد.

نمایندگی ما بدلیل داشتن شعب متعدد تعمیر لباسشویی مابه Mabe در استان البرز مناطق گوهردشت عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک شهریار اندیشه شهرقدس اسلام شهر رباط کریم پرند، قادر خواهیم بود درست راس ساعت هماهنگ شده در محل حاضر شویم.

مرکز تعمیرات مابه در کرج

به دلیل اعزام تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه Mabe در کرج به محل شما مانند مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم و پرند و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست . و میتوانید شما از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار لباسشویی مابه باشید . و دیگر خطرات ناشی از جابه جایی لباسشویی مانند سقوط و یا ضربه دستگاه شما را تهدید نمیکند . و همچنین در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی مابه به محل صرفه جویی می شود.

 

سوالات رایج که درباره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مابه در کرج از ما می پرسند؟

۱_ آدرس نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی مابه Mabe در کرج کجاست؟

چندین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در کرج وجود دارد که شما از هر شعبه نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی پارس در کرج خدمات گرفته اید میتوانید با تماس با آن شعبه آدرس محل تعمیرگاه را سوال کنید.

۲_ شماره تلفن های نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی مابه در کرج و حومه چه شماره هایی هستند؟

چون شعبات مختلف نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی مابه Mabe در سطح استان البرز مانند گوهردشت فردیس مهرشهر شهریار اندیشه هشتگرد وجود دارند. برای اطلاع از شماره تلفن های تعمیرگاه ها میتوانید از طریق سرچ گوگل و یا ۱۱۸ سوال کنید و شماره تلفن های مرکز تعمیر ماشین لباسشویی مابه را در کرج و یا حومه دریافت کنید.

۳ _ چگونه میتوانیم از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی مابه در کرج استفاده کنیم ؟

معمولا خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه است و اگر شما فکر می کنید که سر رسید کارت ضمانت هنوز نرسیده و میتوانید از خدمات پس از فروش لباسشویی مابه در کرج برخوردار شوید به کارت ضمانت مراجعه کنید و با شماره تلفن های روی کارت تماس بگیرید تا تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشیویی مابه در استان البرز برای تست لباسشویی به محل شما اعزام شود.

۴ _ چرا حتما باید از مرکز تعمیر لباسشویی مابه در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

تفاوت نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در کرج با تعمیرگاه های دیگر در این است که در مراکز لباسشویی هم از قطعات اصلی لباسشویی استفاده می شود هم اینکه تعمیرکاران آنها تخصصشان فقط ماشین لباسشویی مابه است و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب ماشین لباسشویی را دارند.

۵_ آیا خدمات تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در استان البرز گارانتی دارد ؟

در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در کرج تعمیرات انجام شده شش ماه ضمانت دارد و اگر برای همان قسمت تعمیر شده از لباسشویی مابه مشکلی پیش آید در این شش ماه شما هیچگونه هزینه ای حتی ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنید.

آموزش های ویژه _ علت تخلیه نکردن لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در کرج

پمپ تخلیه

بعضی از ماشین لباسشویی‌ها در قسمت تخلیه دارای محفظه‌ای هستند که اشیاء خارجی نظیر سکه، سنجاق، دستمال و … که ممکن است در لباس‌ها باشند را جمع‌آوری می‌کند. با انباشته شدن این اشیاء محفظه پمپ کاملا اشغال شده و مانع خروج آب می‌شود. سعی کنید ماهی یک بار این محفظه را باز و آشغال‌های درون آن را خالی کنید.

ورودی پمپ تخلیه یا شیلنگ

بسیار مشاهده شده در ورودی پمپ تخلیه و یا شلنگ خروجی اجسام کوچکی مثل جوراب، دستکش و یا اجسام کوچک دیگری گیر کرده باشند و مانع ورود آب به پمپ و یا شلنگ شوند. ماشین را خالی کنید و محفظه خروجی را بررسی نمایید.

شیلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا متوجه شوید شلنگ دچار تاخوردگی، پارگی و یا خم‌خوردگی نشده باشد. در صورت مشاهده هر یک از این علائم شلنگ را باز کرده و مطمئن شوید جسمی درون آن گیر نکرده باشد، در صورت گیر نکردن جسم در آن، شلنگ را باز و آن را تعویض نمایید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در کرج فردیس شهریار اندیشه هشتگرد

راهنمای انتخاب لباسشویی مابه

ظرفیت و اندازه

اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید ظرفیت ماشین لباسشویی است. باید لباسشویی را انتخاب کنید که ظرفیت آن متناسب با تعداد افراد خانواده باشد. اگر خانواده دونفره هستید، یک لباسشویی با ظرفیت ۵ کیلو برای شما مناسب می باشد؛ اما اگر تعداد افراد خانواده‌ی شما بیش از ۳ نفر است باید به فکر دستگاهی با ظرفیت بالاتر مثلا ۷ کیلوگرم باشید. در خانواده‌های سنتی که تعداد اعضای خانواده زیاد است معمولا خرید ماشین لباسشویی با ظرفیت ۹ کیلوگرم طبیعی است.

 

تسمه‌ای یا بدون تسمه

دسته بندی مهم دیگری که می‌توان در مورد ماشین‌های لباسشویی در نظر گرفت داشتن تسمهای و یا گیربکسی می باشد. برخی ماشین‌های لباسشویی که قیمت بالاتری دارند فاقد تسمه هستند. در این نوع مدل‌ها به جای اینکه موتور در پایین محفظه قرار بگیرد و با تسمه مخزن را به گردش در بیاورد، در پشت آن قرار می‌گیرد مستقیما و بدون واسطه این کار را انجام می‌دهد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی مابه در کرج فردیس شهریار اندیشه هشتگرد

از مزایای ماشین‌های لباسشویی بدون تسمه یا Direct Drive لرزش و تولید سروصدای کمتر می باشد. در ماشینهای لباسشویی تسمه‌ای، تسمه پس از مدتی افزایش سایز پیدا می کند  و در نتیجه سروصدا و لرزش‌های دستگاه بسیار زیاد می شود. همچنین از آنجایی که حذف تسمه و فولی باعث کاهش اصطکاک می‌شود، مدل‌های بدون تسمه از لحاظ مصرف انرژی بهینه‌تر عمل می‌کنند.

بیشینه‌ی سرعت چرخش خشک‌کن در برخی از این دستگاه‌‍‌ها به بیش از ۳۰۰۰ دور در دقیقه نیز می‌رسد که نشان از قدرت بالای موتور و مصرف بهینه‌ی این مدل‌ها دارد. همچنین اگر محفظه‌ی دستگاه بدون تسمه‌ی خود را بیش از حد پر کنید، دستگاه تشخیص داده و شستشو را آغاز نخواهد کرد؛ اما دستگاه تسمه‌ای معمولا قادر به انجام چنین تشخیصی نیست و چرخش را تحت هر شرایطی آغاز می‌کند که این موضوع می‌تواند به ضرر دستگاه تمام شود.

چگونه با نمایندگی برای تعمیر ماشین لباسشویی مابه در گوهردشت فردیس در ارتباط باشید؟

به دو روش می توانید با ما برای خرابی ماشین لباسشویی مابه در کرج در ارتباط باشید.
۱– از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب می توانید از طریق تماس تلفن با تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی مابه در کرج در ارتباط باشید.
۲ – ولی در هر ساعت از شبانه روز می توانید فرم آنلاین تعمیرات ماشین لباسشوی مابه در کرج را پر کنید تا تعمیرکار ما جهت تعمیر لباسشویی مابه در محل شما حاضر باشد.

 

محدوده خدمات تعمیر ماشین لباسشویی مابه در کرج کدام مناطق هستند؟

ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مابه در کرج و حومه فعالیت داریم که محدوده تعمیر لباسشویی مابه در کرج مناطق گوهردشت، حصارک، عظیمیه و مهرشهر ولی محدوه تعمیرات لباسشویی مابه در حومه مناطق فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر، جهانشهر، ماهدشت، اندیشه، شهریار، صبا شهر، نسیم شهر، اسلامشهر و رباط کریم می باشد.

 

 

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (3 امتیاز, average: 5,00 از 5)
Loading...

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *