نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید ویرپول در کرج _تعمیرگاه گوهردشت جهانشهر کمالشهر مهرشهر فردیس ملارد شهریار اندیشه اسلامشهر رباط کریم

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج { گوهردشت مهرشهر فردیس }

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج و حومه

تلفن نمایندگی تعمیر و تعمیرگاه های یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولرگازی ماکروفر اجاق گاز جاروبرقی در کرج مهرشهر فردیس ملارد مارلیم محمدشهر شهریار صفادشت اندیشه اسلامشهر رباط کریم پرند شهرقدس سفارش تعمیرات لوازم خانگی با ۱۵٪ تخفیف

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج Whirlpool ، تیم دی جی تعمیرات آماده خدمات رسانی برای تعمیر یخچال فریزر ویرپول در کرج و حومه می باشد، گروه دی جی تعمیرات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز همیشه و نمایندگی بیشترین برندها در رده اول تعمیرات یخچال فریزر ویرپول در کرج و استان البرز بوده است، از این رو ما بهترین خدمات تعمیرات یخچال ویرپول در کرج را به شما ارائه می دهیم، نگران نباشید همواره ما کنارتان هستیم حتی پس از فروش یخچال و این خدمات را شبانه روز ارائه می دهیم. آدرس تعمیرگاه ها محدوده کرج مناطق گوهردشت، جهانشهر، حصارک، عظیمیه، ملک آباد، کمالشهر هشتگرد و مهرشهر ولی محدوده حومه مناطق فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر، ماهدشت، اندیشه، شهریار، شهرقدس، صبا شهر، نسیم شهر، اسلامشهر و رباط کریم می باشد

نمایندگی تعمیر تخصصی یخچال و ساید بای ساید ویرپول در کرج

تلفن :

 

خدمات پس از فروش یخچال ویرپول whirlpool

اگر یخچال فریزر ویرپول شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ویرپول در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت ویرپول از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ویرپول در کرج بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط یخچال ویرپول در کرج است.
 2. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سر لوحه کار ما در نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج است.
 3. تعمیرات انجام شده یخچال ویرپول در کرج با قیمت مناسب و بسیار پایین انجام می‌شود.
 4. در نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج از قطعات اصلی استفاده می‌شود.
 5. ضمانت خدمات تعمیر یخچال ویرپول در کرج شش ماه می‌باشد.

 

SIEMENS نمایندگی

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال ویرپول در کرج گوهردشت، جهانشهر، کمالشهر، مهرشهر، ملک آباد، فردیس، ملارد، شهریار، اندیشه، شهر قدس، پرند، اسلامشهر، رباط کریم

چرا مرکز سرویس و تعمیرات یخچال ویرپول کرج انتخاب کنیم؟

تعمیرکاران متخصص و حرفه ای نمایندگی ما در زمینه سرویس و تعمیر یخچال ویرپول Whirlpool در کرج، که یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر یخچال می باشد با فراهم آوردن تیمی از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران و تکنسین های یخچال، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشیم.

تمامی تعمیرکاران ما دارای سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر یخچال ویرپول Whirlpool می باشند، که بطور متناوب و منظم دوره های عملی و تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال ویرپول را گذرانده و با محصولات و فناوری های جدید آشنا می باشند، لذا شما عزیزان با اطمینان کامل می توانید به ما اعتماد کنید و امور سرویس و تعمیر یخچال ویرپول خود را به ما بسپارید.صرف هزینه کمتر جهت سرویس و تعمیر یخچال ویرپول یکی از مسائل مهم در امور تعمیر یخچال و عیب یابی یخچال به شکل صحیح و تشخیص درست مشکل می باشد.

چرا که در صورت عدم عیب یابی درست، نه تنها یخچال شما تعمیر نخواهد شد بلکه ممکن است بخش های دیگر آن نیز دچار مشکل شده و مشتری متحمل هزینه ی گزافی جهت تعمیر یخچال ویرپول گردد.

بنایراین در زمان بروز مشکل و اختلال در عملکرد یخچال تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج فردیس شهریار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج  فردیس شهریار

تعمیرکاران دی جی تعمیرات بدلیل داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر یخچال ویرپول، به تمامی مسائل فنی یخچال ویرپول آشنایی کامل داشته و پس از عیب یابی صحیح در کمترین زمان قادر به تعمیر یخچال شما خواهند بود، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیر یخچال باشید.

یکی از اهداف اصلی ما در نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج فردیس مهرشهر هشتگرد شهریار اسلامشهر، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت هزینه عادلانه جهت تعمیرات یخچال می باشد، چرا که همواره رضایت و خشنودی مشتری برای ما در اولویت می باشد. حضور سریع و به موقع در محل جهت تعمیر یخچال از ویژگی های بارز تعمیرکاران دی جی تعمیرات می باشد.

نمایندگی ما بدلیل داشتن شعب متعدد تعمیر یخچال ویرپول در کرج مناطق گوهردشت عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک شهریار اندیشه شهرقدس اسلام شهر رباط کریم پرند، قادر خواهیم بود درست راس ساعت هماهنگ شده در محل حاضر شویم.

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج

به دلیل اعزام تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج به محل شما مانند مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم و پرند و انجام خدمات تعمیرات یخچال فریزر ویرپول دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست . و میتوانید شما از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار یخچال ویرپول باشید . و دیگر خطرات ناشی از جابه جایی یخچال مانند سقوط و یا ضربه به دستگاه یخچال شما را تهدید نمیکند . و همچنین در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار یخچال فریزر ویرپول به محل صرفه جویی می شود.

سوالات رایج که درباره نمایندگی یخچال ویرپول در کرج از ما می پرسند؟

۱_ آدرس نمایندگی رسمی یخچال فریزر ویرپول در کرج کجاست؟

چندین شعبه نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج وجود دارد که شما از هرشعبه که خدمات از آنها گرفته اید میتوانید با تماس با آن شعبه آدرس محل تعمیرگاه را سوال کنید.

۲_ شماره تلفن های خدمات پس از فروش یخچال ویرپول در کرج و حومه چه شماره هایی هستند؟

چون شعبات مختلف خدمات پس از فروش ویرپول در سطح استان البرز وجود دارند. برای اطلاع از شماره تلفن های نمایندگی میتوانید از طریق سرچ گوگل و یا ۱۱۸ سوال کنید و شماره تلفن های نمایندگی در کرج، فردیس شهریار اندیشه اسلامشهر و یا پرند را دریافت کنید.

۳ _ چگونه میتوانیم از خدمات پس از فروش یخچال Whirlpool در کرج استفاده کنیم ؟

معمولا خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه است و اگر شما فکر می کنید که سر رسید کارت ضمانت هنوز نرسیده و میتوانید از خدمات پس از فروش Whirlpool در کرج برخوردار شوید به کارت ضمانت مراجعه کنید و با شماره تلفن های روی کارت تماس بگیرید تا تعمیرکار نمایندگی ویرپول برای بازدید دستگاه به محل شما اعزام شود.

۴ _ چرا حتما باید از نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

تفاوت نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول با تعمیرگاه های دیگر در این است که در نمایندگی هم از قطعات اصلی استفاده می شود هم اینکه تعمیرکاران آنها تخصصشان فقط یخچال ویرپول است و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب را دارند.

۵_ آیا خدمات تعمیرات در نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج گارانتی دارد ؟

در نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در کرج تعمیرات انجام شده شش ماه ضمانت دارد و اگر برای همان قسمت تعمیر شده از یخچال فریزر ویرپول مشکلی پیش آید در این شش ماه شما هیچگونه هزینه ای حتی ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنید.

 

خدمات پس از فروش یخچال ویرپول در کرج

آموزش تعمیرات یخچال

یخچال اصلا کار نمی‌کند

پریز برق ندارد: قطعی برق پریز را برطرف کنید.
دوشاخه و سیم‌های رابط خراب است: با دستگاه اهم‌متر، زمانی که دوشاخه یخچال به پریز وصل نشده است دوشاخه و کابل را تست کنید و در صورت وجود عیب نسبت به رفع آن یا تعویض آن اقدام نماید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض کنید.
رله استارت خراب است: آن را تعویض کنید.
رله بار زیاد خراب است: نسبت به تعویض آن اقدام شود.
سیم‌های رابط بین ترمینال ترموستات و رله بار زیاد خراب است یا قطع شده است: ضمن تست مدار با آوومتر نسبت به تعویض آن اقدام شود.
موتور خراب است : نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.

سرما بیش از حد است و عمل اتوماتیک صورت نمی‌گیرد

لوله بلوی ترموستات از اواپرتور جدا شده است: لوله بلو را در محل اصلی‌اش قرار دهید.
سیم‌های ترموستات به هم اتصال یافته‌اند: کلید روشن و خاموش ترموستات را قطع کنید. اگر موتور خاموش نشود و با تست ترموسات سالم بودن آن تشخیص داده شد سیم‌های رابط ترموسات را چک نمایید و در صورت وجود اشکال آنها را تعویض نمایید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض نمایید.

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال فریزر ویرپول در کرج گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم پرند

سرما و عمل اتوماتیک زود به زود انجام می‌گیرد

درجه ترموستات کم است: ترموسات را روی درجه مناسب بگذارید.
ترموستات تنظیم نیست: ترموستات را تنظیم کنید.

برودت زیاد است و موتور زیاد کار می‌کند.

لوله بلو خوب به اوا پرا تور مماس نیست: لوله بلو را در محل مناسب خود قرار دهید.

یخچال بعد از چند بار ریپ زدن به کار می‌افتد

رله استارت خراب است: پلانین‌های رله را تمیز و یا نسبت به تعدیل رله اقدام شود.

یخجال یکسره ‌کار می‌کند و در اواپراتور سرما ایجاد نمی‌شود.

گاز دستگاه کم شده است: دستگاه بایستی مجددا شارژ شود.

موتور یک سره کار می‌کند سرما ایجاد نمی‌شود و گاز دستگاه مشکلی ندارد و گاهی نصف اواپراتور یخ زده و نصف دیگر خنک نمی‌شود.

لوله‌های یخچال کثیف است: آن را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال ویرپول در کرج گوهردشت، حصارک، عظیمیه، هشتگرد و مهرشهر و محدوه تعمیرات لباسشویی ویرپول در حومه مناطق فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر، جهانشهر، ماهدشت، اندیشه، شهریار، صبا شهر، نسیم شهر، اسلامشهر و رباط کریم می باشد.

یخچال صوت می‌کشد و سرما کم است.

لوله‌های رابط کثیف است: با چکش ضرباتی به لوله وارد کنید اگر عیب رفع نشد لوله‌ها را تمیز و دستگاه را مجددا شارژ نمایید.

یخچال هنگام کار صدای هوم شدیدی می‌دهد

پیچ‌های موتور شل شده است‌: آنها را سفت نمایید.
لاستیک صداگیر پایه موتور خراب شده است: لاستیک‌های یاتاقان را تعویض کنید.

یخچال شدیدا برفک می‌زند

لاستیک دور آن خراب است: لاستیک را درزگیری یا تعویض کنید.

بدنه یخچال برق دارد

اتصال بدنه از طریق سیمهای رابط صورت گرفته است: برفک زدن سر سیم‌های رابط را چک و عیب را برطرف کنید.
اتصال بدنه در کمپرسور است: نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.
اتصال بدنه در قسمت ترموستات و یا در چراغ یخچال است آن را رفع عیب کنید.

 

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در کرج

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ویرپول در کرج گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم پرند

 

 

آخرین بروزرسانی: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (9 امتیاز, average: 5,00 از 5)
Loading...

1 دیدگاه

 • از ملارد

  سلام من سیدی هستم اولا اینکه خوشحالم که برند خوشنام ویرپول رو انتخاب کردم، دوما دیروز برای تعمیر یخچال تماس گرفتم و شما یه تکنسین از نمایندگی خدمات پس از فروش ویرپول ملارد برای ما اعزام کردید خواستم تشکر کنم واقعا ایشان تعمیرکار حرفه ای بودن و ساید بای ساید من رو فوری درست کردن . بسیار سپاس گزارم از مدیریت و کارکنان نمایندگی تعمیرات ویرپول در کرج

 • دیدگاه خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *