نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج _ خدمات پس از فروش لباسشویی حایر آدرس تعمیرگاه ها محدوده کرج مناطق گوهردشت ، حصارک ، عظیمیه و مهرشهر ولی محدوده حومه مناطق فردیس ، ملارد ، مارلیک ، محمدشهر ، ماهدشت ، اندیشه ، شهریار ، صبا شهر ، نسیم شهر ، اسلامشهر و رباط کریم پرند

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج | گوهردشت فردیس مهرشهر

نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی حایر در کرج ، تیم دی جی تعمیرات آماده خدمات رسانی برای تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج و حومه می باشد، گروه دی جی تعمیرات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز همیشه در رده اول تعمیرات لباسشویی حایر در کرج و استان البرز بوده است، از این رو ما بهترین خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج را به شما ارائه می دهیم، نگران نباشید همواره ما کنارتان هستیم حتی پس از فروش لباسشویی و این خدمات را شبانه روز ارائه می دهیم. آدرس تعمیرگاه های نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در محدوده کرج مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر و هشتگرد ولی محدوده حومه مناطق فردیس ملارد مارلیک صفا دشت محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر پرند و رباط کریم می باشد. اگر تعمیرات را از طریق فرم آنلاین سفارش تعمیرات ثبت کنید ۱۵ % تخفیف دریافت می کنید. Haier

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج

تلفن نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در کرج :

 

تلفن نمایندگی تعمیر و تعمیرگاه های یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولرگازی ماکروفر اجاق گاز جاروبرقی در کرج مهرشهر فردیس ملارد مارلیم محمدشهر شهریار صفادشت اندیشه اسلامشهر رباط کریم پرند شهرقدس  سفارش تعمیرات لوازم خانگی با ۱۵٪ تخفیف

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در کرج

مزایای خدمات پس از فروش لباسشویی حایر

  1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط تعمیر لباسشویی حایر در کرج است
  2. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سر لوحه کار ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در کرج است.
  3. تعمیرات انجام شده ماشین لباسشویی حایر در کرج با قیمت مناسب و بسیار پایین انجام می شود.
  4. در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در کرج از قطعات اصلی استفاده می شود.
  5. ضمانت تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در کرج شش ماه می باشد.

نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در کرج

اگر لباسشویی حایر شما دارای برگه گارانتی نمایندگی خدمات پس از فروش حایر می باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی حایر کرج در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی حایر در کرج از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی حایر بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز لباسشویی حایر در کرج یا مرکز تعمیرات لباسشویی حایر دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

چرا مرکز سرویس و تعمیرات لباسشویی حایر کرج انتخاب کنیم؟

تعمیرکاران متخصص و حرفه ای نمایندگی ما در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی حایر  در کرج، که یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر لباسشویی می باشد با فراهم آوردن تیمی از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران و تکنسین های لباسشویی، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشیم.

تمامی تعمیرکاران ما دارای سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی حایر می باشند. که بطور متناوب و منظم دوره های عملی و تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی حایر را گذرانده و با محصولات و فناوری های جدید آشنا می باشند. لذا شما عزیزان با اطمینان کامل می توانید به ما اعتماد کنید و امور سرویس و تعمیر لباسشویی حایر خود را به ما بسپارید.صرف هزینه کمتر جهت سرویس و تعمیر لباسشویی حایر یکی از مسائل مهم در امور تعمیر لباسشویی و عیب یابی لباسشویی به شکل صحیح و تشخیص درست مشکل می باشد.

چراکه در صورت عدم عیب یابی درست، نه تنها لباسشویی شما تعمیر نخواهد شد بلکه ممکن است بخش های دیگر آن نیز دچار مشکل شده و مشتری متحمل هزینه ی گزافی جهت تعمیر لباسشویی حایر گردد.

بنایراین در زمان بروز مشکل و اختلال در عملکرد لباسشویی تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در کرج فردیس شهریار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در کرج فردیس شهریار

تعمیرکاران دی جی تعمیرات بدلیل داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر لباسشویی حایر ، به تمامی مسائل فنی لباسشویی حایرآشنایی کامل داشته و پس از عیب یابی صحیح در کمترین زمان قادر به تعمیر لباسشویی شما خواهند بود، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیر لباسشویی باشید.

یکی از اهداف اصلی ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در کرج فردیس مهرشهر هشتگرد شهریار اسلامشهر، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت هزینه عادلانه جهت تعمیرات لباسشویی می باشد. چرا که همواره رضایت و خشنودی مشتری برای ما در اولویت می باشد. حضور سریع و به موقع در محل جهت تعمیر لباسشویی از ویژگی های بارز تعمیرکاران دی جی تعمیرات می باشد.

نمایندگی ما بدلیل داشتن شعب متعدد تعمیر لباسشویی حایر در کرج مناطق گوهردشت عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک شهریار اندیشه شهرقدس اسلام شهر رباط کریم پرند، قادر خواهیم بود درست راس ساعت هماهنگ شده در محل حاضر شویم.

مرکز تعمیرات حایر در کرج

به دلیل اعزام تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در کرج به محل شما مانند مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم و پرند و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی حایر دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست . و میتوانید شما از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار لباسشویی حایر باشید . ودیگر خطرات ناشی از جابه جایی لباسشویی مانند سقوط و یا ضربه دستگاه شما را تهدید نمی کند .و همچنین در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی حایر به محل صرفه جویی می شود.

سوالات رایج که درباره نمایندگی لباسشویی حایر در کرج از ما می پرسند؟

۱_ آدرس نمایندگی رسمی ماشین لباسشویی حایر در کرج کجاست؟

چندین شعبه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در کرج وجود دارد. که شما از هرشعبه که خدمات از آنها گرفته اید میتوانید با تماس با آن شعبه آدرس محل تعمیرگاه را سوال کنید.

۲_ شماره تلفن های خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در کرج و حومه چه شماره هایی هستند؟

چون شعبات مختلف خدمات پس از فروش حایر در سطح استان البرز وجود دارند. برای اطلاع از شماره تلفن های نمایندگی میتوانید از طریق سرچ گوگل و یا ۱۱۸ سوال کنید و شماره تلفن های نمایندگی در کرج، فردیس شهریار اندیشه اسلامشهر و یا پرند را دریافت کنید.

۳ _ چگونه میتوانیم از خدمات پس از فروش لباسشویی Haier در کرج استفاده کنیم ؟

معمولا خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه است و اگر شما فکر می کنید که سر رسید کارت ضمانت هنوز نرسیده و میتوانید. از خدمات پس از فروش Haier در کرج برخوردار شوید به کارت ضمانت مراجعه کنید و با شماره تلفن های روی کارت تماس بگیرید تا تعمیرکار نمایندگی حایر برای بازدید دستگاه به محل شما اعزام شود.

۴ _ چرا حتما باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

تفاوت نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی حایر با تعمیرگاه های دیگر در این است که در نمایندگی هم از قطعات اصلی استفاده می شود هم اینکه تعمیرکاران آنها تخصصشان فقط لباسشویی حایر است و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب را دارند.

۵_ آیا خدمات تعمیرات در نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در کرج گارانتی دارد ؟

در نمایندگی تعمیرات لباسشویی حایر در کرج تعمیرات انجام شده شش ماه ضمانت دارد و اگر برای همان قسمت تعمیر شده از لباسشویی حایر مشکلی پیش آید در این شش ماه شما هیچگونه هزینه ای حتی ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنید.

خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در کرج

چرا حایر انتخاب میکنیم ؟

حایر به طور مداوم متعهد به نوآوری و بهبود محصولات خود با کارایی بالا و استفاده ساده تر و آسان تر از محصولات و بهبود زندگی مصرف کنندگان، به طور فزاینده آوردن دانش سازمانی و تلاش برای ایجاد یک جهان کامل است.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در کرج

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در محدوده کرج مناطق گوهردشت گلشهر حصارک عظیمیه مهرشهر فردیس ملارد مارلیک محمدشهر ماهدشت صفادشت اندیشه شهریار صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم پرند

حایرHaier  

یک شرکت چندملیتی تولیدکننده لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است که مقر آن در چینگدائو، استان شاندونگ، چین می‌باشد. این شرکت محصولات مختلف را طراحی، توسعه و تولید کرده و به فروش می‌رساند. که برخی از این محصولات عبارتند از: سیستم‌های تهویه مطبوع،کولر گازی، اجاق‌گاز، مایکروویو، مایکروفر، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و ماشین ظرفشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی حایر در کرج

آموزش _ لباسشویی تخلیه نمیکند

پمپ تخلیه

بعضی از ماشین لباسشویی‌ها در قسمت تخلیه دارای محفظه‌ای هستند ( فیلتر ) که اشیاء خارجی نظیر سکه، سنجاق، دستمال و … که ممکن است در لباس‌ها باشند را جمع‌آوری می‌کند. با انباشته شدن این اشیاء محفظه پمپ کاملا اشغال شده و مانع خروج آب می‌شود. سعی کنید ماهی یک بار این محفظه را باز و آشغال‌های درون آن را خالی کنید.

ورودی پمپ تخلیه یا شیلنگ

بسیار مشاهده شده در ورودی پمپ تخلیه و یا شلنگ خروجی اجسام کوچکی مثل جوراب، دستکش و یا اجسام کوچک دیگری گیر کرده باشند و مانع ورود آب به پمپ و یا شلنگ شوند. ماشین را خالی کنید و محفظه خروجی را بررسی نمایید.

میکروسوییچ درب

وقتی که درب ماشین لباسشویی باز باشد، میکروسوییچ عمل نکرده و دیگ به چرخش در نمی آید. متعاقبا اگر این میکروسوییچ خراب باشد ماشین به مرحله تخلیه هم نمی‌رسد. با یک اهم متر میکروسوییچ را تست کرده و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. دقت نمایید برای تست این قطعه ماشین را از برق بکشید.

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در محدوده کرج مناطق گوهردشت، حصارک، عظیمیه و مهرشهر و محدوده حومه مناطق فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر، ماهدشت، صفادشت، اندیشه، شهریار، صبا شهر، نسیم شهر، اسلامشهر و رباط کریم می باشد

شیلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا متوجه شوید شلنگ دچار تاخوردگی، پارگی و یا خم‌خوردگی نشده باشد. در صورت مشاهده هر یک از این علائم شلنگ را باز کرده و مطمئن شوید جسمی درون آن گیر نکرده باشد، در صورت گیر نکردن جسم در آن، شلنگ را باز و آن را تعویض نمایید.

 

سیم‌های رابط پمپ تخلیه

سیم‌های ورودی پمپ تخلیه را از آن جدا کرده و با سیم دیگری برق ۲۲۰ ولت را به آن متصل کنید. اگر پمپ شروع به کار و آب را تخلیه کرد، متوجه می‌شویم که مشکل از سیم‌ها و برق ورودی بوده است. سیم‌های رابط و اتصال سیم ها در کنتاکت‌های تایمر را به دقت بررسی کنید و اگر تمام سیم‌کشی‌ها درست بود. مشکل از گریپاژ شدن محور موتور و یا گیر کردن پروانه تخلیه می‌باشد.

 

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در کرج

اگر ماشین لباسشویی‌تان تخلیه نمی‌کند یا هر مشکل دیگری پیدا کرده با ما تماس بگیرید تا یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای ما برای بازدید و تعمیر ماشین لباسشویی به محل شما مراجعه نمایند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هایر در کرج . خدمات پس از فروش لباسشویی حایر در محدوده کرج مناطق گوهردشت، حصارک، عظیمیه و مهرشهر و محدوده حومه مناطق فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر، ماهدشت، صفادشت، اندیشه، شهریار، صبا شهر، نسیم شهر، اسلامشهر و رباط کریم می باشد

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (3 امتیاز, average: 5,00 از 5)
Loading...

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *