نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج | گوهردشت مهرشهر

نمایندگی مرکزی تعمیر لباسشویی بکو در کرج ، تیم دی جی تعمیرات آماده خدمات رسانی برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج و حومه می باشد، گروه دی جی تعمیرات به عنوان یک تعمیرگاه مجاز همیشه در رده اول تعمیرات لباسشویی بکو در کرج و استان البرز بوده است، از این رو ما بهترین خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج را به شما ارائه می دهیم، نگران نباشید همواره ما کنارتان هستیم حتی پس از فروش لباسشویی و این خدمات را شبانه روز ارائه می دهیم. آدرس تعمیرگاه های نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در محدوده کرج مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر و هشتگرد ولی محدوده حومه مناطق فردیس ملارد مارلیک صفا دشت محمدشهر ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر پرند و رباط کریم می باشد. اگر تعمیرات را از طریق فرم آنلاین سفارش تعمیرات ثبت کنید ۱۵ % تخفیف دریافت می کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو beko

 

تلفن:

تلفن نمایندگی تعمیر و تعمیرگاه های یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی کولرگازی ماکروفر اجاق گاز جاروبرقی در کرج مهرشهر فردیس ملارد مارلیم محمدشهر شهریار صفادشت اندیشه اسلامشهر رباط کریم پرند شهرقدس  سفارش تعمیرات لوازم خانگی با ۱۵٪ تخفیف

 

بکو

شرکت لوازم خانگی بکو  یک برند ترک  و یکی از برندهای معتبر به نام اروپا است و توسط کوچ هولدینگ مدیریت می‌شود این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد و تا امروز  فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعت لوازم خانگی اروپا ادامه داده است . و رقیب جدی برندهای اروپایی به حساب می آید

نمایندگی بکو beko

چرا مرکز سرویس و تعمیرات لباسشویی بکو کرج انتخاب کنیم؟

تعمیرکاران متخصص و حرفه ای نمایندگی ما در زمینه سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج، که یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر لباسشویی می باشد با فراهم آوردن تیمی از بهترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران و تکنسین های لباسشویی، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز می باشیم.

تمامی تعمیرکاران ما دارای سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو می باشند، که بطور متناوب و منظم دوره های عملی و تخصصی نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی بکو را گذرانده و با محصولات و فناوری های جدید آشنا می باشند، لذا شما عزیزان با اطمینان کامل می توانید به ما اعتماد کنید و امور سرویس و تعمیر لباسشویی بکو خود را به ما بسپارید.صرف هزینه کمتر جهت سرویس و تعمیر لباسشویی بکو یکی از مسائل مهم در امور تعمیر لباسشویی و عیب یابی لباسشویی به شکل صحیح و تشخیص درست مشکل می باشد.

چراکه در صورت عدم عیب یابی درست، نه تنها لباسشویی شما تعمیر نخواهد شد بلکه ممکن است بخش های دیگر آن نیز دچار مشکل شده و مشتری متحمل هزینه ی گزافی جهت تعمیر لباسشویی بکو گردد.

بنایراین در زمان بروز مشکل و اختلال در عملکرد لباسشویی تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج فردیس شهریار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج فردیس شهریار

تعمیرکاران دی جی تعمیرات بدلیل داشتن تجربه بالا در زمینه تعمیر لباسشویی بکو ، به تمامی مسائل فنی لباسشویی حایرآشنایی کامل داشته و پس از عیب یابی صحیح در کمترین زمان قادر به تعمیر لباسشویی شما خواهند بود، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های اضافی جهت تعمیر لباسشویی باشید.

یکی از اهداف اصلی ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج فردیس مهرشهر هشتگرد شهریار اسلامشهر، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت هزینه عادلانه جهت تعمیرات لباسشویی می باشد، چرا که همواره رضایت و خشنودی مشتری برای ما در اولویت می باشد. حضور سریع و به موقع در محل جهت تعمیر لباسشویی از ویژگی های بارز تعمیرکاران دی جی تعمیرات می باشد.

نمایندگی ما بدلیل داشتن شعب متعدد تعمیر لباسشویی بکو در کرج مناطق گوهردشت عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک شهریار اندیشه شهرقدس اسلام شهر رباط کریم پرند، قادر خواهیم بود درست راس ساعت هماهنگ شده در محل حاضر شویم.

مرکز تعمیرات بکو در کرج

به دلیل اعزام تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج به محل شما مانند مناطق گوهردشت حصارک عظیمیه مهرشهر هشتگرد فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت ماهدشت اندیشه شهریار شهر قدس صبا شهر نسیم شهر اسلامشهر رباط کریم و پرند و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی بکو دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست . و میتوانید شما از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار لباسشویی بکو باشید . و دیگر خطرات ناشی از جابه جایی لباسشویی مانند سقوط و یا ضربه دستگاه شما را تهدید نمی کند . همچنین در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی بکو به محل صرفه جویی می شود.

مزایای خدمات پس از فروش بکو در کرج

  1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط تعمیر لباسشویی بکو در کرج است
  2. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی سر لوحه کار ما در نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج است.
  3. تعمیرات انجام شده ماشین لباسشویی بکو در کرج با قیمت مناسب و بسیار پایین انجام می شود.
  4. در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو از قطعات اصلی استفاده می شود.
  5. ضمانت تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج شش ماه می باشد.

راهنمای خدمات پس از فروش لباسشویی بکو در کرج

اگر لباسشویی بکو شما دارای برگه گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش می باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی بکو کرج در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی بکو در کرج از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی بکو بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز لباسشویی بکو در کرج یا مرکز تعمیرات لباسشویی بکو دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

چرا دی جی تعمیرات را برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج انتخاب کنیم؟

 

دی جی تعمیرات به جهت به روز شدن اطلاعات تکنسین های خود هر ماه آموزش دوره ای تعمیر لباسشویی بکو در کرج برگزار می کند. با افتخار اعلام میکنیم تعمیر کاران ماشین لباسشویی بکو این نمایندگی کرج با اشراف به آخرین تکنولوژی روز میتوانند ایراد اصلی انواع ماشین لباسشویی بکو شما را در کوتاهترین زمان تشخیص داده و برطرف نمایند.

 

 

سوالات رایج که درباره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج از ما می پرسند؟

۱_ آدرس نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی بکو در کرج کجاست؟

چندین شعبه نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج وجود دارد که شما از هرشعبه نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی بکو در کرج خدمات گرفته اید میتوانید با تماس با آن شعبه آدرس محل تعمیرگاه را سوال کنید.

۲_ شماره تلفن های نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بکو در کرج و حومه چه شماره هایی هستند؟

چون شعبات مختلف نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی بکو در سطح استان البرز وجود دارند. برای اطلاع از شماره تلفن های نمایندگی میتوانید از طریق سرچ گوگل و یا ۱۱۸ سوال کنید و شماره تلفن های نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو را در کرج و یا حومه دریافت کنید.

۳ _ چگونه میتوانیم از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بکو در کرج استفاده کنیم ؟

معمولا خدمات پس از فروش ۲۴ ماهه است و اگر شما فکر می کنید که سر رسید کارت ضمانت هنوز نرسیده و میتوانید از خدمات پس از فروش لباسشویی بکو در کرج برخوردار شوید به کارت ضمانت مراجعه کنید و با شماره تلفن های روی کارت تماس بگیرید تا تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشیویی بکو در کرج برای تست لباسشویی به محل شما اعزام شود.

۴ _ چرا حتما باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

تفاوت نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج با تعمیرگاه های دیگر در این است که در نمایندگی لباسشویی بکو هم از قطعات اصلی لباسشویی بکو استفاده می شود هم اینکه تعمیرکاران آنها تخصصشان فقط ماشین لباسشویی بکو است و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب ماشین لباسشویی بکو را دارند.

۵_ آیا خدمات تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج گارانتی دارد ؟

در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج تعمیرات انجام شده شش ماه ضمانت دارد و اگر برای همان قسمت تعمیر شده از لباسشویی بکو مشکلی پیش آید در این شش ماه شما هیچگونه هزینه ای حتی ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنید.

چگونه با ما برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج در ارتباط باشید؟

به دو روش می توانید با نمایندگی ما برای خرابی ماشین لباسشویی بکو در کرج در ارتباط باشید.
۱– از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب می توانید از طریق تماس تلفن با تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی بکو در کرج در ارتباط باشید.
۲ – ولی در هر ساعت از شبانه روز می توانید فرم آنلاین تعمیرات ماشین لباسشوی بکو در کرج را پر کنید تا تعمیرکار ما جهت تعمیر لباسشویی بکو در محل شما حاضر باشد.

 

محدوده نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج کدام مناطق هستند؟

ما در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در کرج و حومه فعالیت داریم که محدوده تعمیر لباسشویی بکو در کرج مناطق گوهردشت، حصارک، عظیمیه و مهرشهر ولی محدوه تعمیرات لباسشویی بکو در حومه مناطق فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر، ماهدشت، اندیشه، شهریار، صبا شهر، نسیم شهر، اسلامشهر و رباط کریم می باشد.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی کولر گازی ماشین ظرفشویی بکو در کرج

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج

نکات کلیدی درباره شستشوی لباس با ماشین لباسشویی

در نگاه اول شستن لباس با ماشین لباسشویی کاری بسیار آسان است. ابتدا رخت چرک‌ها را جمع کرده، درون ماشین می‌ریزیم. سپس کمی پودر شستشو به‌ همراه مایع نرم کنند به آن اضافه کرده و منتظر می‌مانیم. تا زنگ اخطار، اتمام کار ماشین به صدا در آید. اما لازم است قبل و بعد از شستن لباس‌ها توسط ماشین، به نکاتی کلیدی توجه کنیم. تا ماشین و لباسمان دچار مشکل و آسیب دیدگی نشوند.

مرتب کردن لباس‌ها قبل از شستشو

ابتدا باید لباس‌هایی که رنگ تیره دارند و احتمال پس دادن رنگ هنگام شستشو در آن‌ها وجود دارد را، جدا کرد. سپس بسته به نوع و جنس لباس، اگر لباس پشمی ریش ریش شده داریم آنها را نیز باید جدا کنید. در ادامه کار حتما درون جیب لباس‌هایتان را خوب جستجو کرده تا کاغذ و یا هر چیز دیگری درون آن نباشد. وجود دستمال کاغذی درون جیب لباس‌تان می‌تواند موقع شستشو به تکه‌های ریز تبدیل شده و به تمام لباس‌های دیگر بچسبد.

شما بعد از شستشو برای جداسازی تکه‌های دستمال کاغذی با مشکل روبرو خواهید شد. احیانا اگر لباستان دارای گیره یا وصله‌های فلزی قابل جداسازی است آن‌ها را نیز جدا کنید. تا هنگام چرخش لباس درون ماشین لباسشویی به جداره آن آسیبی وارد نکند.

لکه روی لباس‌ها را چگونه از بین ببریم

 

در پاره‌ای از مواقع با لباس‌هایی برخورد می‌کنیم که دارای لکه‌های درشتی هستند. قبل از شستشو اینگونه لباس‌ها باید لکه‌ها را از آن جدا کرد. تا محیط داخلی ماشین لباسشویی را آلوده نکند. توجه داشته باشید که از بین بردن لکه‌های تازه خیلی آسانتر از لکه‌های کهنه است. پس در مواقعی که با لکه‌های روی لباس برخورد کردید، همان لحظه آن را تمیز کنید. نگذارید که لکه‌ها روی لباس خشک شوند. بهترین راه برای جداسازی لکه این است که مقداری شوینده روی آن بمالید و با اسپری آب آن را مرطوب کرده و به صورت دستشور، از روی لباس پاک کنید.

ظرفیت ماشین لباسشویی

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج

به طور معمول ظرفیت هر ماشین لباسشویی روی آن نوشته شده است. و آن عدد، میزان توان ماشین برای شستن لباس‌ها است. به هیچ عنوان سعی نکنید بیش از توان ماشین از آن کار بکشید. این‌ کار نه تنها عمر ماشین‌تان را کم می‌کند. بلکه شستن و رطوبت‌گیری لباس‌ها هم به خوبی انجام نمی‌شود. میزان پودر و یا مایع شستشو بسته به نیاز لباس انتخاب شود. توجه داشته باشید در زمان شستن لباس از آب ولرم استفاده کنید.

استفاده از آب داغ علاوه بر بالا بردن هزینه، به لباس‌هایتان نیز آسیب می‌زند. در مواقعی که لباس‌هایتان به یک شستشوی معمولی نیاز دارد. آب سرد به همراه پودر شوینده نیز کارایی کافی را دارد. برای خشک کردن لباس وقتی رطوبت آن توسط ماشین گرفته شد. ابتدا لباس‌ها را روی چوب لباسی پهن کنید، دقت کنید آن‌ها را زیر نور مستقیم خورشید قرار ندهید. اکثر بافت‌هایی که می‌پوشیم اگر به مدت طولانی زیر نور مستقیم خورشید قرار گیرند، آسیب دیده و رنگ و تازگی خود را ازدست می‌دهند.

دمای مناسب آب برای شستن لباس‌ها چه قدر است؟

سعی کنید درجه حرارت آب درون ماشین لباسشویی را بسته به نوع لباسی که می‌شویید تغییر دهید. معمولا برای لباس‌های روشن برای اینکه خوب شسته شوند و لکی رویشان باقی نماند از آب تقریبا گرم استفاده می‌کنند. برای لباس‌های نسبتا خاکی رنگ و کدر از آب نیمه گرم و برای شستن انواع لباس‌های جین، ژاکت و لباس‌های حساس از آب سرد استفاده کنید.

نگهداری از ماشین لباسشویی بکو

نگهداری و پاک کردن ماشین لباسشویی بکو

دقت داشته باشید موقع بستن درب ماشین لباسشویی، لباسی بین درب و بدنه ماشین گیر نکرده باشد. در ضمن وقتی که می‌خواهید لباس‌ها را بیرون بیاورید، این کار را به آرامی انجام دهید. امکان آن وجود دارد که قسمتی از لباس (دکمه، وصله، زیپ) آن به رزین آب‌بندی دور درب ماشین گیر کرده و باعث پارگی‌اش شود، بعد از هر بار استفاده از ماشین درون زه آن را به خوبی پاک کنید و محل تخلیه آب اضافی را نیز خالی کنید تا آب مانده در آن بوی لجن نگیرد و درب ماشین را چند ساعتی باز نگه دارید تا رطوبت درونش بخار شود.

 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در کرج و حومه

نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در کرج مهرشهر _ نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در شهریار _ نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در اسلامشهر _ نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در رباط کریم

 

خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (6 امتیاز, average: 4,33 از 5)
Loading...

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *