تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی زانوسی در کرج ۳۶۵۰۰۸۸۳

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی

تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی زانوسی zanussi

 

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

zanussi

اگر دستگاه زانوسی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی زانوسی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت زانوسی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش زانوسی بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه پشتیبان سرویس تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

آموزش تعمیرات _ لباسشویی نمی چرخد

پاره شدن تسمه

تسمه وسیله‌ای است که پولی را به قرقره موتور وصل می‌کند تا با روشن شدن موتور دیگ را به چرخش در آورد. با پاره شدن تسمه محل اتصال دیگ و پولی قطع شده و دیگ نخواهد چرخید. عوض کردن آن با داشتن کمی تخصص کار سختی نیست و می‌توانید آن را تعویض نمایید.

استاتور یا روتور

استاتور با روتور تعامل می‌کند تا یک میدان الکترومغناطیسی قوی ایجاد کند تا دیگ را در جهت‌های مخالف به چرخش درآورد. اگر سیم‌پیچ‌ها در استاتور آسیب دیده باشند، دیگ نخواهد چرخید. سیم‌پیچ‌ها را بررسی کنید تا از خرابی آن مطمئن شوید. در این صورت سیم‌پیچ را تعویض و در صورت تعمیر شدن، آن را تعمیر کنید.

میکروسوییچ قفل درب

سوییچ درب ماشین لباسشویی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آن می‌باشد چرا که وقتی درب لباسشویی کاملا بسته می‌شود توسط رابط‌ها فرمان به برد صادر و از آنجا دستور چرخش دیگ اجرا می شود. این قطعه ممکن است بر اثر محکم باز و بسته شدن درب آسیب ببیند. پس از اینکه از خراب بودن آن مطمئن شدید، آن را تعویض کنید.

تایمر

در بعضی مدل‌ها خرابی تایمر باعث می‌شود که فرمان صادر نشده و دیگ به چرخش در نیاید. در این هنگام تایمر را در آورده و آن را توسط متخصص مربوطه بررسی کنید.

برد کنترل الکترونیکی

برد هر دستگاه قلب تپنده و اصلی‌ترین قسمت آن دستگاه می‌باشد. برق و شروع به کار تمام قطعات از برد دستگاه تامین می‌شود. با خرابی برد ماشین لباسشویی ناقص کار کرده و یا به طور کامل کار نمی‌کند. برد را از کنترل پنل اصلی در آورده و قطعات روی آن را چک کنید تا اگر قطعه‌ای سوخته باشد متوجه آن شوید. در بعضی مواقع با بو کردن برد نیز می‌توان به سوخته شدن آن پی برد.

 

 

تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی کندی در کرج ۳۶۵۰۰۸۸۳

تعمیرگاه ماشین لباسشویی کندی در کرج

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی کندی در کرج candy

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

 

اگر دستگاه کندی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی کندی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت کندی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش کندی بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید

 

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط لوازم خانگی کندی است
 2. وقت شناسی ، خوش قولی ، خوش برخوردی
 3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
 4. استفاده از قطعات اصلی
 5. ضمانت تعمیرات

 

نگهداری و سرویس ماشین لباسشویی

توجه کنید که باید نکاتی را قبل از نصب، هنگام نصب و بعد از نصب ماشین لباسشویی رعایت کرد

ماشین لباسشویی کندی candy

ماشین لباسشویی در محلی که نصب می شود باید به طور ثابت و تراز باشد، می توانید از پیچ های زیر ماشین لباسشویی برای تراز کردن استفاده کنید. ماشین لباسشویی را در محلی که به طور مستقیم در معرض بارندگی یا اشعه آفتاب و یا سرما و رطوبت باشد، نصب نکنید. در هنگام نصب دقت داشته باشید که فاصله ماشین لباسشویی از سطح دیوار بیشتر از ۵ سانتی متر باشد.

۱۰ نکته کلیدی و بسیار مهم در نگهداری ماشین لباسشویی

 1. از مهم ترین نکات نگهداری ماشین لباسشویی این است که قبل از تغییر برنامه ماشین لباسشویی ابتدا آن را خاموش وسپس برنامه را تغییر دهید.
 2. در زمان خاموش بودن ماشین لباسشویی حتما فلکه شیر تغذیه آب بسته باشد.
 3. در زمان تعمیر ماشین لباسشویی و زمان آزمایش هیتر، نباید بیشتر از چند ثانیه لباسشویی به برق وصل باشد.
 4. بعد از اتمام شستشو، اگر آبی دور درب ماشین لباسشویی باقی مانده است تخلیه و سپس با یک پارچه نرم با دقت آن را خشک نمایید.
 5. دقت داشته باشید سیم اتصال به زمین ماشین لباسشویی را طبق استاندارد وصل کرده باشید. قبل از شروع عملیات شستشو از وصل بودن شیلنگ ورودی آب به شیر آب و باز بودن شیر مطمئن شوید.
 6. مسیر خروج آب را هر چند وقت یک بار بررسی کنید تا مسدود نباشد از و شیلنگ خروجی یا لوله تخلیه وصل باشند.
 7. درزمان کار با ماشین لباسشویی دقت داشته باشید که درب ماشین لباسشویی کاملا بسته باشد و سپس دکمه استارت شستشو را بزنید.
 8. از نکات حائز اهمیت سرویس و نگه داری ماشین لباسشویی بسته بودن فلکه شیر آب تغذیه در زمانیست که شما شیر الکتریکی را باز می کنید، همیشه از بسته بودن آن در این زمان اطمینان حاصل کنید.
 9. بعد از عملیات شستشو برای مدتی درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا هوا در لباسشویی به گردش درآمده و رطوبت آن زودتر خشک شود. این نکته در از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی نیز تاثیر مثبتی دارد.
 10. در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی هرگز ولوم تایمر را تغییر ندهید، تایمر طبق برنامه از پیش زمان بندی شده خود کار می کند هنگامیکه شما در حین کار ولوم را تغییر بدهید، سبب قطع شدن پلاتین های جریان دار شده و این پلاتین ها جرقه می زنند و روی قسمت گردان کلید برنامه رد می اندازد.

استفاده از جرم گیر برای سرویس و نگه داری ماشین لباسشویی

برای از بین بردن رسوبات ماشین لباسشویی بهتر است که هر چند وقت یک بار با کمک یک ماده جرم گیر عملیات شستشو را بدون لباس و بصورت کامل انجام دهید تا رسوبات ماشین لباسشویی پاک شوند.

در نکات تمیز کردن ماشین لباسشویی تاکید کردیم هر چند وقت یکبار جا پودری ماشین لباسشویی را درآورده و آن را به طور کامل بشویید و خشک نمایید این کار به سرویس و نگه داری ماشین لباسشویی نیز کمک زیادی می کند. همچنین برای فیلتر و صافی که در قسمت جلوی ماشین لباسشویی قرار دارد، این کار توصیه شده است. فیلتر را باز کرده و اگر کرک و قطعات ریز داخل آن گیر کرده، جدا کنید و کاملا تمیز نمایید و دوباره سرجای خود قرار دهید.

 

تعمیرات گرنیه در کرج

تعمیرگاه تخصصی گرنیه در کرج ۳۶۵۰۰۸۸۳ _تعمیرات gorenje

تعمیرات تخصصی گرنیه در کرج gorenje

تعمیرات یخچال فریزر، ساید ، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر ، کولر گازی و اجاق گاز  گرنیه

تلفن :

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

اگر دستگاه گرنیه شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی گرنیه در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت گرنیه از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش گرنیه بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط گرنیه است
 2. وقت شناسی ، خوش قولی ، خوش برخوردی
 3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
 4. استفاده از قطعات اصلی
 5. ضمانت تعمیرات

آموزش های ویژه _ علت تخلیه نکردن لباسشویی

پمپ تخلیه

بعضی از ماشین لباسشویی‌ها در قسمت تخلیه دارای محفظه‌ای هستند که اشیاء خارجی نظیر سکه، سنجاق، دستمال و … که ممکن است در لباس‌ها باشند را جمع‌آوری می‌کند. با انباشته شدن این اشیاء محفظه پمپ کاملا اشغال شده و مانع خروج آب می‌شود. سعی کنید ماهی یک بار این محفظه را باز و آشغال‌های درون آن را خالی کنید.

ورودی پمپ تخلیه یا شیلنگ

بسیار مشاهده شده در ورودی پمپ تخلیه و یا شلنگ خروجی اجسام کوچکی مثل جوراب، دستکش و یا اجسام کوچک دیگری گیر کرده باشند و مانع ورود آب به پمپ و یا شلنگ شوند. ماشین را خالی کنید و محفظه خروجی را بررسی نمایید.

 

شیلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا متوجه شوید شلنگ دچار تاخوردگی، پارگی و یا خم‌خوردگی نشده باشد. در صورت مشاهده هر یک از این علائم شلنگ را باز کرده و مطمئن شوید جسمی درون آن گیر نکرده باشد، در صورت گیر نکردن جسم در آن، شلنگ را باز و آن را تعویض نمایید.

 

 

تعمیرات یخچال فریزر حایر

تعمیرگاه تخصصی یخچال حایر در کرج ۳۶۵۰۰۸۸۳

تعمیرات یخچال حایر در کرج

تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر حایر در کرج

تلفن:

 

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط یخچال حایر است
 2. وقت شناسی ، خوش قولی ، خوش برخوردی
 3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
 4. استفاده از قطعات اصلی
 5. ضمانت تعمیرات

 

توجه فرمایید در صورتی که یخچال حایر شما دارای برگه گارانتی می باشد و تاریخ آن نگذشته می توانید از برگه ضمانت کمک گرفته و با مرکز خدمات پس از فروش حایر تماس بگیرید و از خدمات گارانتی استفاده کنید ولی اگر به هر دلیلی کارت ضمانت فاقد اعتبار ، گم شدن ، مخدوش شدن یا هر دلیل دیگر، میتوانید با یکی از تعمیرگاه های مجازلوازم خانگی در کرج تماس حاصل فرمایید یا با تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس بگیرید و برای رفع مشکل دستگاه تان کمک بگیرید. امیدواریم لایق اعتماد شما باشیم

 

چرا حایر انتخاب میکنیم ؟

حایر به طور مداوم متعهد به نوآوری و بهبود محصولات خود با کارایی بالا و استفاده ساده تر و آسان تر از محصولات و بهبود زندگی مصرف کنندگان ، به طور فزاینده آوردن دانش سازمانی و تلاش برای ایجاد یک جهان کامل است.

 

 

حایرHaier  

یک شرکت چندملیتی تولیدکننده لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است که مقر آن در چینگدائو، استان شاندونگ، چین می‌باشد. این شرکت محصولات مختلف را طراحی، توسعه و تولید کرده و به فروش می‌رساند، که برخی از این محصولات عبارتند از: سیستم‌های تهویه مطبوع،کولر گازی ، اجاق‌گاز ، مایکروویو ، مایکروفر، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و ماشین ظرفشویی

 آموزش _ مشکلات مشترک یخچال ها تمامی برندها

یخچال اصلا کار نمی‌کند

پریز برق ندارد: قطعی برق پریز را برطرف کنید.
دوشاخه و سیم‌های رابط خراب است: با دستگاه اهم‌متر، زمانی که دوشاخه یخچال به پریز وصل نشده است دوشاخه و کابل را تست کنید و در صورت وجود عیب نسبت به رفع آن یا تعویض آن اقدام نماید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض کنید.
رله استارت خراب است: آن را تعویض کنید.
رله بار زیاد خراب است: نسبت به تعویض آن اقدام شود.
سیم‌های رابط بین ترمینال ترموستات و رله بار زیاد خراب است یا قطع شده است: ضمن تست مدار با آوومتر نسبت به تعویض آن اقدام شود.
موتور خراب است : نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.

سرما بیش از حد است و عمل اتوماتیک صورت نمی‌گیرد

لوله بلوی ترموستات از اواپرتور جدا شده است: لوله بلو را در محل اصلی‌اش قرار دهید.
سیم‌های ترموستات به هم اتصال یافته‌اند: کلید روشن و خاموش ترموستات را قطع کنید. اگر موتور خاموش نشود و با تست ترموسات سالم بودن آن تشخیص داده شد سیم‌های رابط ترموسات را چک نمایید و در صورت وجود اشکال آنها را تعویض نمایید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض نمایید.

یخچال ریپ می‌زند و بعد از چند بار ریپ زدن رله بار زیاد عمل می‌کند

رله استارت خراب است: رله را از دستگاه خارج نموده، آن را تست کنید. در صورت خراب بودن آن را تعویض نمایید.
رله بار زیاد خراب است: رله را تعویض نمایید.
موتور الکتریکی خراب است: پس از تست موتور در صورت حصول اطمینان از خرابی موتور نسبت به تعویض آن اقدام شود.
لوله‌های گاز یا لوله‌های رابط مسدود است: ضمن جدا کردن کمپرسور از مدار و تست کمپرس، چنان که کمپرسور سالم تشخیص داده شد، اشکال از لوله‌های رابط یا درایر یا لوله مویین است که بایستی نسبت به رفع عیب آنها اقدام کنید.

 

 

 

تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی حایر در کرج ۳۶۵۰۰۸۸۳

تعمیرات لباسشویی حایر در کرج

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی حایر در کرج

تلفن:

 

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط لباسشویی حایر است
 2. وقت شناسی ، خوش قولی ، خوش برخوردی
 3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
 4. استفاده از قطعات اصلی
 5. ضمانت تعمیرات

 

توجه فرمایید در صورتی که لوازم خانگی حایر شما دارای برگه گارانتی می باشد و تاریخ آن نگذشته می توانید از برگه ضمانت کمک گرفته و با مرکز خدمات پس از فروش حایر تماس بگیرید و از خدمات گارانتی استفاده کنید ولی اگر به هر دلیلی کارت ضمانت فاقد اعتبار ، گم شدن ، مخدوش شدن یا هر دلیل دیگر، میتوانید با یکی از تعمیرگاه های مجازلوازم خانگی در کرج تماس حاصل فرمایید یا با تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس بگیرید و برای رفع مشکل دستگاه تان کمک بگیرید. امیدواریم لایق اعتماد شما باشیم

 

چرا حایر انتخاب میکنیم ؟

حایر به طور مداوم متعهد به نوآوری و بهبود محصولات خود با کارایی بالا و استفاده ساده تر و آسان تر از محصولات و بهبود زندگی مصرف کنندگان ، به طور فزاینده آوردن دانش سازمانی و تلاش برای ایجاد یک جهان کامل است.

 

 

حایرHaier  

یک شرکت چندملیتی تولیدکننده لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم خانگی است که مقر آن در چینگدائو، استان شاندونگ، چین می‌باشد. این شرکت محصولات مختلف را طراحی، توسعه و تولید کرده و به فروش می‌رساند، که برخی از این محصولات عبارتند از: سیستم‌های تهویه مطبوع،کولر گازی ، اجاق‌گاز ، مایکروویو ، مایکروفر، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و ماشین ظرفشویی

آموزش _ لباسشویی تخلیه نمیکند

پمپ تخلیه

بعضی از ماشین لباسشویی‌ها در قسمت تخلیه دارای محفظه‌ای هستند ( فیلتر ) که اشیاء خارجی نظیر سکه، سنجاق، دستمال و … که ممکن است در لباس‌ها باشند را جمع‌آوری می‌کند. با انباشته شدن این اشیاء محفظه پمپ کاملا اشغال شده و مانع خروج آب می‌شود. سعی کنید ماهی یک بار این محفظه را باز و آشغال‌های درون آن را خالی کنید.

ورودی پمپ تخلیه یا شیلنگ

بسیار مشاهده شده در ورودی پمپ تخلیه و یا شلنگ خروجی اجسام کوچکی مثل جوراب، دستکش و یا اجسام کوچک دیگری گیر کرده باشند و مانع ورود آب به پمپ و یا شلنگ شوند. ماشین را خالی کنید و محفظه خروجی را بررسی نمایید.

میکروسوییچ درب

وقتی که درب ماشین لباسشویی باز باشد، میکروسوییچ عمل نکرده و دیگ به چرخش در نمی آید. متعاقبا اگر این میکروسوییچ خراب باشد ماشین به مرحله تخلیه هم نمی‌رسد. با یک اهم متر میکروسوییچ را تست کرده و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. دقت نمایید برای تست این قطعه ماشین را از برق بکشید.

 

شیلنگ تخلیه

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا متوجه شوید شلنگ دچار تاخوردگی، پارگی و یا خم‌خوردگی نشده باشد. در صورت مشاهده هر یک از این علائم شلنگ را باز کرده و مطمئن شوید جسمی درون آن گیر نکرده باشد، در صورت گیر نکردن جسم در آن، شلنگ را باز و آن را تعویض نمایید.

 

 

سیم‌های رابط پمپ تخلیه

سیم‌های ورودی پمپ تخلیه را از آن جدا کرده و با سیم دیگری برق ۲۲۰ ولت را به آن متصل کنید. اگر پمپ شروع به کار و آب را تخلیه کرد، متوجه می‌شویم که مشکل از سیم‌ها و برق ورودی بوده است. سیم‌های رابط و اتصال سیم ها در کنتاکت‌های تایمر را به دقت بررسی کنید و اگر تمام سیم‌کشی‌ها درست بود، مشکل از گریپاژ شدن محور موتور و یا گیر کردن پروانه تخلیه می‌باشد.

 

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی در کرج

اگر ماشین لباسشویی‌تان تخلیه نمی‌کند یا هر مشکل دیگری پیدا کرده با ما تماس بگیرید تا یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای ما برای بازدید و تعمیر ماشین لباسشویی به محل شما مراجعه نما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر کندی در کرج ۳۶۵۰۰۸۸۳_ یخچال کندی candy

تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر کندی در کرج

تعمیرگاه تخصصی یخچال فریزر کندی در کرج candy

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

 

اگر دستگاه کندی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی کندی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت کندی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش کندی بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید

شرکت کندی candy

کندی یک شرکت بزرگ ایتالیایی متعلق به همه خانواده ها است که در میلان ایتالیا واقع شده،و تولید کننده لوازم خانگی است.

لوازم خانگی کندی مانند ماشین لباسشویی و یخچال انواع کولر گازی از محبوبیت زیادی برخوردار است  بیشتر از ۸۰٪ از محصولات در خارج از ایتالیا به فروش می رسد.

برنامه Candy-Fi، که اجازه می دهد تا با لوازم خانگی simply-Fi (ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، پخت و پز و هود) به گفتگو بپردازید، به زودی از طریق یک برنامه وب برای کامپیوتر قابل دسترسی خواهد بود. در حال حاضر می توان آن را بر روی تلفن های هوشمند دانلود کرد و سازگار با سیستم عامل های iOS (از نسخه ۷.۰) و آندروید (از نسخه ۴.۰). فن آوری سادگی فی اجازه می دهد تا کنترل از راه دور دستگاه ها، عملکرد سیستم اطلاعات (برای شناخت وضعیت دستگاه ها و دریافت توصیه های عملی بر روی آنها) و اجازه می دهد تا برای دریافت هشدار و اطلاعیه. همچنین اجازه می دهد تا کنترل مصرف انرژی را داشته باشد و فقط نیاز به شبکه خانگی Wi-Fi برای اتصال وسایل خانگی دارد.

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط یخچال فریزر کندی است
 2. وقت شناسی ، خوش قولی ، خوش برخوردی
 3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
 4. استفاده از قطعات اصلی
 5. ضمانت تعمیرات

 

رفع عیب و مشکلات عمومی یخچال ها

یخچال اصلا کار نمی‌کند

پریز برق ندارد: قطعی برق پریز را برطرف کنید.
دوشاخه و سیم‌های رابط خراب است: با دستگاه اهم‌متر، زمانی که دوشاخه یخچال به پریز وصل نشده است دوشاخه و کابل را تست کنید و در صورت وجود عیب نسبت به رفع آن یا تعویض آن اقدام نماید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض کنید.
رله استارت خراب است: آن را تعویض کنید.
رله بار زیاد خراب است: نسبت به تعویض آن اقدام شود.
سیم‌های رابط بین ترمینال ترموستات و رله بار زیاد خراب است یا قطع شده است: ضمن تست مدار با آوومتر نسبت به تعویض آن اقدام شود.
موتور خراب است : نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.

سرما بیش از حد است و عمل اتوماتیک صورت نمی‌گیرد

لوله بلوی ترموستات از اواپرتور جدا شده است: لوله بلو را در محل اصلی‌اش قرار دهید.
سیم‌های ترموستات به هم اتصال یافته‌اند: کلید روشن و خاموش ترموستات را قطع کنید. اگر موتور خاموش نشود و با تست ترموسات سالم بودن آن تشخیص داده شد سیم‌های رابط ترموسات را چک نمایید و در صورت وجود اشکال آنها را تعویض نمایید.
ترموسات خراب است: آن را تعویض نمایید.

یخچال ریپ می‌زند و بعد از چند بار ریپ زدن رله بار زیاد عمل می‌کند

رله استارت خراب است: رله را از دستگاه خارج نموده، آن را تست کنید. در صورت خراب بودن آن را تعویض نمایید.
رله بار زیاد خراب است: رله را تعویض نمایید.
موتور الکتریکی خراب است: پس از تست موتور در صورت حصول اطمینان از خرابی موتور نسبت به تعویض آن اقدام شود.
لوله‌های گاز یا لوله‌های رابط مسدود است: ضمن جدا کردن کمپرسور از مدار و تست کمپرس، چنان که کمپرسور سالم تشخیص داده شد، اشکال از لوله‌های رابط یا درایر یا لوله مویین است که بایستی نسبت به رفع عیب آنها اقدام کنید.

سرما و عمل اتوماتیک زود به زود انجام می‌گیرد

درجه ترموستات کم است: ترموسات را روی درجه مناسب بگذارید.
ترموستات تنظیم نیست: ترموستات را تنظیم کنید.

برودت زیاد است و موتور زیاد کار می‌کند.

لوله بلو خوب به اوا پرا تور مماس نیست: لوله بلو را در محل مناسب خود قرار دهید.

 

یخچال بعد از چند بار ریپ زدن به کار می‌افتد

رله استارت خراب است: پلانین‌های رله را تمیز و یا نسبت به تعدیل رله اقدام شود.

یخجال یکسره ‌کار می‌کند و در اواپراتور سرما ایجاد نمی‌شود.

گاز دستگاه کم شده است: دستگاه بایستی مجددا شارژ شود.

موتور یک سره کار می‌کند سرما ایجاد نمی‌شود و گاز دستگاه مشکلی ندارد و گاهی نصف اواپراتور یخ زده و نصف دیگر خنک نمی‌شود.

لوله‌های یخچال کثیف است: آن را تعویض کنید.

یخچال صوت می‌کشد و سرما کم است.

لوله‌های رابط کثیف است: با چکش ضرباتی به لوله وارد کنید اگر عیب رفع نشد لوله‌ها را تمیز و دستگاه را مجددا شارژ نمایید.

یخچال هنگام کار صدای هوم شدیدی می‌دهد

پیچ‌های موتور شل شده است‌: آنها را سفت نمایید.
لاستیک صداگیر پایه موتور خراب شده است: لاستیک‌های یاتاقان را تعویض کنید.

یخچال شدیدا برفک می‌زند

لاستیک دور آن خراب است: لاستیک را درزگیری یا تعویض کنید.

بدنه یخچال برق دارد

اتصال بدنه از طریق سیمهای رابط صورت گرفته است: برفک زدن سر سیم‌های رابط را چک و عیب را برطرف کنید.
اتصال بدنه در کمپرسور است: نسبت به تعویض کمپرسور اقدام شود.
اتصال بدنه در قسمت ترموستات و یا در چراغ یخچال است آن را رفع عیب کنید.

یخچال هنگام کار صدای ناهنجار دارد

محل استقرار یخچال تنظیم نیست: محل استقرار یخچال را تراز نمایید.
لاستیک لرزه‌گیر موتور خراب است: لاستیک لرزه گیر را تعویض نمایید.
پیچ‌های نگه دارنده موتور شل شده است: نسبت به سفت کردن پیچ‌ها تا رفع عیب اقدام کنید.

موتور دستگاه به هنگام خاموش شدن لرزش شدید دارد

پیچ‌های نگه‌دارنده موتور شل شده است: پیچ‌ها را سفت کرده تا رفع عیب شود.

کمپرسور یخچال صدای ناهنجار می‌دهد ولی لاستیک‌های لرزه‌گیر موتور سالم و پیچ‌ها سفت می‌باشد

کمپرسور معیوب است: کمپرسور را تعمیر یا تعویض کنید.

 

اواپراتور زود به زود برفک می‌زند و برفک خیلی زیاد است

یخچال در محل مناسب قرار نگرفته است: محل یخچال را تغییر دهید تا هوای اطراف یخچال زیاد گرم نباشد و آفتاب به یخچال مستقیما نتابد.
لاستیک دور در خراب است: آن را تعویض کنید.
در یخچال خوب بسته نمی‌شود: آن را رفع عیب کنید تا خوب بسته شود.

با این که موتور یخچال زیاد کار می‌کند سرما مناسب نیست و گاز یخچال نرمال نیست

فاصله کندانسور با دیواره کم است: فاصله مناسب کندانسور تا دیواره حدود ۲۵ سانتی متر است این فاصله را تنظیم نمایید.
روی کندانسور گرد و غبار گرفته است آن را به طور کامل تمیز نمایید.
فشار گاز پمپاژ شده به اواپرا تور زیاد بوده و بار موتور در زمان راه‌اندازی زیاد است: حدود ۵ دقیقه صبر کنید تا فشار گاز کاهش یابد و موتور بتواند به راحتی راه‌اندازی شود.

 

 

 

 

 

 

تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج

مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی در کرج ( استان البرز )

تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی در کرج

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط تعمیر ماشین لباسشویی است
 2. وقت شناسی ، خوش قولی ، خوش برخوردی
 3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
 4. استفاده از قطعات اصلی
 5. ضمانت تعمیرات

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پرکابردترین لوازم خانگی می‌باشد. ماشین لباسشویی دارای اجزاء مختلفی است که باید در هماهنگی کامل کار کنند. مسئول هماهنگی تامیر در مدل‌های قدیمی یا برد الکترنیک در مدل‌های جدید می‌باشد. سنسورها وظیفه‌ی کنترل دما و میزان آب و حتی مقدار و شدت کثیفی لباس‌ها را دارند. عیب‌یابی ماشین لباسشویی مستلزم داشتن دانش فنی از نحوه‌ی کارکرد هر یک از قطعات دارد.

 

پس از کشیدن دگمه تایمر چراغ روشن نمی‌شود و ماشین هیچ گونه کاری انجام نمی‌دهد.

 • پریز برق ندارد یا دوشاخه دستگاه خراب است:
  تعویض یا تعمیر کنید.
 • سیم‌های رابط یا کابل رابط معیوب است:
  آنها را تعویض کنید
 • کلید قطع و وصل خراب است:
  بایستی تعویض شود.
 • اتصالات کابل رابط به ترمینال صحیح نیست:
  محل اتصالات هادی‌های کابل رابط در ترمینالها را بازدید نموده و در صورت مشاهده عیب آن را رفع کنید.
 • میکرو سویچ خراب است:
  هادی‌ها را از میکروسوچ باز کنید و توسط مولتی‌متر قطع و وصل اهرم دستی آن، وضعیت پلاتین‌های آن را مورد آزمایش قرار دهید. در صورت خرابی میکروسویچ آن را تعویض کنید. چنانچه زبانه قفل‌دار، اهرم میکروسویچ را خوب فشار نمی‌دهد، نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید.

دستگاه برق دارد و چراغ روشن می‌شود اما دستگاه هیچ عملی ندارد.

 • موتور تایمر خراب است:
  سیم‌های موتور تایمر را از تایمر باز کنید و آن را مستقیما به برق بزنید. اگر موتور کار نکرد آن را تعویض کنید.
 • چرخ دنده‌ها خراب شده‌اند و حرکت محور موتور به محور تایمر انتقال نمی‌یابد: آن را تعویض کنید.

لباس شویی روشن است اما آب نمی‌گیرد.

 • شیر تغذیه آب ندارد:
  از جاری بودن آب شهر اطمینان حاصل کنید. در صورت وجود آب در لوله کشی منزل اشکال وجود دارد. نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید.
 • فیلتر ورودی شیر الکتریکی کثیف شده است:
  شیر آب تغذیه را ببندید و شیلنگ ورودی از شیر الکتریکی باز کنید و اگر توری شیر الکتریکی کثیف شده است آن را تمیز کنید.
 • هیدرواستات خراب است:
  پلاتین مربوط به شیر برقی را در هیدرواستات، با دمیدن در لوله ورودی آن، مورد بررسی قرار دهید در صورت عدم رفع عیب هیدرواستات را تعویض کنید.
 • تایمر خراب است:
  اتصال شیر به تایمر را بررسی کنید اگر معیوب است، عیب آن را رفع کنید.

ماشین لباسشویی فقط آب می‌گیرد و عملیات بعدی آن متوقف می شود.

 • هیدرواستات خراب است:
  پلاتین های مربوط به تغذیه موتور تایمر در هیدرواستات، وصل نمی شود. می توانید با دمیدن در لوله ورودی هیدرواستات عملکرد پلاتین های هیدرواستات را مورد بررسی قرار دهید. در صورت مشاهده عیب در هیدرواستات آن را تعویض کنید.
 • سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر قطع است:
  آن را تعویض کنید.
 • موتور تایمر خراب است:

** موتور خراب است و کار نمی‌کند که باید آن را تعویض نمود.

  • موتور کار می‌کند اما چرخ دنده‌ها خراب است و حرکت موتور به چرخ دنده اصلی تایمر انتقال نمی‌یابد. که بایستی چرخ دنده معیوب را تعویض کرد.

با این که ماشین خاموش است با باز کردن شیر تغذیه آب وارد مخزن می شود.

 • شیر الکتریکی خراب است:
  خرابی شیر الکتریکی در این حالت مربوط به قسمت مکانیکی آن است. یعنی باید لاستیک سر اهرم فنر، سوراخ شدن لاستیک یا دیافراگم شیر را مورد بررسی قرار داد و درصورت عدم رفع عیب آن را تعویض کنید.

ماشین در حالی که روشن است دائما آب می‌گیرد و آب داخل مخزن در سطح معینی نمی‌ایستد و مخزن لبریز می‌شود.

 • هیدرواستات خراب است:
  هیدرواستات را مورد بررسی قرار دهید. در صورت عدم رفع عیب آن را تعویض کنید.
 • شیلنگ ورودی به هیدرواستات سوراخ شده یا چاک خورده است. در نتیجه هوای فشرده از آن خارج می‌شود:
  در صورتی که رفع عیب ممکن نباشد، شیلنگ را تعویض کنید.
 • هیدرواستات تنظیم نیست:
  بر روی هیدرواستات پیچ تنظیمی وجود دارد که اگر دستکاری شود سبب می‌گردد تنظیم سطح آب در مخزن با مشکل رو‌برو شود. باید پیچ را تنظیم نمود.

ماشین لباسشویی نشت آب دارد.

 • لاستیک دور در سوراخ شده است:
  اگر دستگاه به میزان معینی آبگیری کرده باشد. لاستیک دور در را از نظر نشت آب مورد بررسی قرار دهید. اصولا در قسمت پایین لاستیک مقداری آب بعد از شستشو باقی می‌ماند که املاح موجود در آن سبب خورندگی لاستیک شده و آن را سوراخ می‌کند. در صورت مشاهده سوراخ‌های ریز آن را آپارات کنید و لاستیک را ۱۸۰ درجه بچرخانید تا قسمت آپارات شده در بالا قرار گیرد. در صورت عدم رفع عیب آن را تعویض کنید.
 • مخزن سوراخ است:
  در صورت امکان آن را تعمیر یا تعویض کنید.
 • اتصال شیلنگ ورودی به شیر الکتریکی درست برقرار نشده است:
  ضمن بازدید محل اتصال، نسبت به اتصال صحیح شیلنگ به شیر الکتریکی اقدام گردد.
 • لوله خرطومی مخزن به پمپ سوراخ شده است:
  ضمن بازدید لوله خرطومی، نسبت به رفع عیب یا تعویض آن اقدام گردد.
 • کاسه نمد ماشین لباسشویی خراب شده و از پشت مخزن زیر یاتاقان آب بیرون می ریزد:
  ماشین را خاموش کنید. آب آن را تخلیه نمایید و پس از باز کردن تسمه و پولی بزرگ و در آوردن محور بلبرینگ و کاسه نمد، کاسه نمد را تعویض کنید.
 • شیلنگ خروجی سوراخی دارد:
  آن را تعویض کنید.
 • از پمپ آب، آب خارج می شود:
  نسبت به رفع عیب آن اقدام شود. اگر کاسه نمد پمپ خراب بود، تعویض شود.
 • اتصال شیلنگ رابط بین شیر الکتریکی و محفظه جاپودری صحیح نیست یا شیلنگ مزبور سوراخ است:
  آن را تعویض کنید. یا رفع عیب نمایید.
 • نحوی اتصال لوله لاستیکی رابط محفظه جاپودری به مخزن اشکال دارد یا لوله مزبور سوراخ شده است:
  نسبت به رفع عیب یا تعویض آن اقدام نمایید.

آب داخل مخزن گرم نمی شود.

 • ترموستات تنظیم نیست:
  آن را تنظیم کنید.
 • ترموستات خراب است:
  آن را تعویض کنید.
 • المنت خراب است:
  آن را تعویض و هنگام نسب هیتر یا المنت جدید از چسب مخصوص برای آب بندی لاستیک المنت و مخزن استفاده نمایید.
 • سیم رابط تایمر به المنت قطع است:
  سیم رابط را تعویض کنید.
 • پلاتین تایمر مربوط به المنت خراب است:
  آن را تعویض کنید.

ماشین کاملا آب گیری می‌ کند اما موتور شستشو به کار نمی افتد.

 • هیدرواستات خراب است:
  هیدرواستات پلاتین مربوط به موتور تایمر را به کار نمی‌اندازد. آن را تعویض کنید.
 • سیم رابط هیدرواستات به موتور تایمر قطع است:
  سیم رابط را بررسی و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
 • موتور تایمر خراب است:
  آن را تعویض کنید.
 • چرخ دنده رابط موتور به چرخ دنده اصلی تایمر خراب است:
  آن را تعویض کنید.
 • خازن خراب است. یا سیم‌های رابط خازن به موتور خراب است:
  نسبت به رفع یا تعویض خازن هادی آن اقدام شود.
 • پلاتین‌های تایمر موتور خراب است:
  صفحه پلاتین‌ها را تعویض کنید.
 • موتور شستشو خراب است:
  ضمن بررسی موتور، اگر عیب رفع نشود سیم پیچی موتور تجدید یا تعویض شود.
 • تسمه زیاد سفت شده است:
  تسمه رکلاژ شود.

بعد از آبگیری، موتور چند لحظه به کار می‌افتد و سپس از کار می‌افتد.

 • رله اورلود خراب است:
  آن را تعویض کنید.
 • موتور نیم سوز شده است:
  سیم پیچ موتور را تجدید یا تعویض کنید.
 • بار ماشین زیاد است:
  بار ماشین را تعدیل کنید.
 • تسمه سفت بسته شده است:
  تسمه را رکلاژ کنید.

ماشین کار می‌افتد اما پمپ آب، آب کثیف را از داخل مخزن تخلیه نمی‌کند.

 • فیلتر پمپ آب کثیف است:
  فیلتر را باز کرده و آن را تمیز کنید.
 • پلاتین تایمر مربوط به پمپ خراب است:
  صفحه پلاتین یا پلاتین را تعویض کنید.
 • پمپ آب ‌گیرپاچ کرده است:
  پمپ آب را باز کرده و رفع گیرپاچ شود.
 • شیلنگ خروجی تاخورده است:
  تاخوردگی را درست نمایید.

لباسشویی کلیه کارها را انجام می‌دهد اما دور تند ندارد و آب کشی نمی‌کند.

 • خازن خراب است:
  خازن را تعویض کنید.
 • سیم رابط خازن به موتور قطعی دارد:
  قطعی را برطرف کنید.
 • سیم پیچ دور تند سوخته است:
  سیم پیچ را تجدید یا تعویض کنید.
 • تایمر خراب است:
  صفحه پلاتین تایمر را تعویض کنید.
 • ممکن است کلید حذف دور تند زده شده است:
  کلید حذف را آزاد کنید.

ماشین ضمن آب‌کشی، شدید می‌لرزد.

 • تایمر خراب است و دور تند و کند قاطی می کند:
  تایمر را تعویض کنید. یا صفحه پلاتین‌ها را تعویض کنید.
 • پمپ آب کار نمی‌کند و آب تخلیه نشده است:
  پمپ آب را بررسی کرده نسبت به رفع عیب آن اقدام کنید.
 • تسمه خراب است:
  تسمه را تعویض کنید.
 • یاتاقان یا بلبرینگ‌ها خراب است:
  آنها را تعویض کنید.
 • پیچ‌های ایمنی باز یا شل شده اند:
  آنها را بسته یا محکم کنید.
 • محور مخزن شستشو تاب دارد:
  آن را تعویض کنید.
 • دستگاه تراز نیست:
  به وسیله پایه‌ها دستگاه را تراز کنید.

دستگاه به طور کامل آب گیری می‌کند و صدای کار موتور شنیده می‌شود اما مخزن شستشو نمی‌چرخد.

 • ممکن است تسمه پاره شده باشد:
  در صورت پاره شدن آن را تعویض کنید.

ماشین ضمن کار سر و صدا راه می‌اندازد.

 • پولی‌ها شل شده اند:
  آنها را تعویض کنید.
 • یاتاقان محور مخزن خراب است:
  آن را تعویض کنید.
 • جسم خارجی بین چیلک و مخزن شستشو گیر کرده است:
  آن را مورد بررسی قرار داده و نسبت به خارج ساختن آن اقدام کنید.
 • بلبرینگ‌های موتور خراب شده اند:
  آنها را تعویض کنید.
 • بلبرینگ‌های نگه دارنده محور مخزن خراب است:
  آنها را تعویض کنید.
 • بار یا لباسهای ریخته شده در مخزن زیاد است:
  آنها را تعدیل کنید.

دستگاه آب‌گیری می‌کند. اما در همان لحظه آب تخلیه می‌شود. به عبارتی آب‌گیری تداوم دارد. اما سطح آب بالا نمی‌آید.

 • شیلنگ خروجی به زمین افتاده است:
  شیلنگ را در حداقل ۶۰ سانتیمتری از زمین قرار دهید.
 • مخزن سوراخ شده است: تعمیر گاههای مجاز را در جریان امر قرار دهید.
 • لوله خرطومی مخزن به پمپ سوراخ شده است:
  آن را تعویض کنید.
 • فیلتر پمپ آب باز شده است:
  آن را در جای خود قرار دهید.

ماشین در قسمتی از برنامه توقف می‌کند.

 • دنده‌های چرخ دنده تایمر خراب شده است:
  آن را تعویض کنید.
 • سیم‌های رابط تایمر به اجزای ماشین قطع است:
  آن را بررسی و تعویض کنید.

آب به قسمت‌های مختلف جاپودری نمی‌ریزد.

 • فرمان ورود آب به جاپودری صحیح نیست:
  اهرم رابط بین پیستون جاپودری و ولوم سر تایمر از جای خود خارج شده است که باید نسبت به نصب صحیح آن اقدام شود.

پودر ریخته شده تماما به مخزن شستشو انتقال نمی‌یابد.

 • جاپودری کثیف است:
  جاپودری را از محفظه خارج کرده و آن را تمیز نمایید.

کف و آب از پشت لباسشویی محفظه بالایی مخزن نشت می‌کند.

 • از پودر نامناسب استفاده شده است:
  نوع پودر باید از انواع مخصوص ماشین لباسشویی باشد.
نمایندگی لباسشویی کندی candy

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی کندی در کرج candy (استان البرز)

تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی کندی در کرج

مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی کندی در کرج candy

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

 

اگر دستگاه کندی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی کندی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت کندی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش کندی بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا تعمیرگاه دی جی تعمیرات تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید

شرکت کندی candy

کندی یک شرکت بزرگ ایتالیایی متعلق به همه خانواده ها است که در میلان ایتالیا واقع شده،و تولید کننده لوازم خانگی است.

لوازم خانگی کندی مانند ماشین لباسشویی و یخچال انواع کولر گازی از محبوبیت زیادی برخوردار است  بیشتر از ۸۰٪ از محصولات در خارج از ایتالیا به فروش می رسد.

برنامه Candy-Fi، که اجازه می دهد تا با لوازم خانگی simply-Fi (ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، پخت و پز و هود) به گفتگو بپردازید، به زودی از طریق یک برنامه وب برای کامپیوتر قابل دسترسی خواهد بود. در حال حاضر می توان آن را بر روی تلفن های هوشمند دانلود کرد و سازگار با سیستم عامل های iOS (از نسخه ۷.۰) و آندروید (از نسخه ۴.۰). فن آوری سادگی فی اجازه می دهد تا کنترل از راه دور دستگاه ها، عملکرد سیستم اطلاعات (برای شناخت وضعیت دستگاه ها و دریافت توصیه های عملی بر روی آنها) و اجازه می دهد تا برای دریافت هشدار و اطلاعیه. همچنین اجازه می دهد تا کنترل مصرف انرژی را داشته باشد و فقط نیاز به شبکه خانگی Wi-Fi برای اتصال وسایل خانگی دارد.

مزایای خدمات دی جی تعمیرات

 1. داشتن تکنسین های مجرب که تخصص شان فقط لوازم خانگی کندی است
 2. وقت شناسی ، خوش قولی ، خوش برخوردی
 3. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
 4. استفاده از قطعات اصلی
 5. ضمانت تعمیرات

 

نگهداری و سرویس ماشین لباسشویی

توجه کنید که باید نکاتی را قبل از نصب، هنگام نصب و بعد از نصب ماشین لباسشویی رعایت کرد

ماشین لباسشویی کندی candy

ماشین لباسشویی در محلی که نصب می شود باید به طور ثابت و تراز باشد، می توانید از پیچ های زیر ماشین لباسشویی برای تراز کردن استفاده کنید. ماشین لباسشویی را در محلی که به طور مستقیم در معرض بارندگی یا اشعه آفتاب و یا سرما و رطوبت باشد، نصب نکنید. در هنگام نصب دقت داشته باشید که فاصله ماشین لباسشویی از سطح دیوار بیشتر از ۵ سانتی متر باشد.

۱۰ نکته کلیدی و بسیار مهم در نگهداری ماشین لباسشویی

 1. از مهم ترین نکات نگهداری ماشین لباسشویی این است که قبل از تغییر برنامه ماشین لباسشویی ابتدا آن را خاموش وسپس برنامه را تغییر دهید.
 2. در زمان خاموش بودن ماشین لباسشویی حتما فلکه شیر تغذیه آب بسته باشد.
 3. در زمان تعمیر ماشین لباسشویی و زمان آزمایش هیتر، نباید بیشتر از چند ثانیه لباسشویی به برق وصل باشد.
 4. بعد از اتمام شستشو، اگر آبی دور درب ماشین لباسشویی باقی مانده است تخلیه و سپس با یک پارچه نرم با دقت آن را خشک نمایید.
 5. دقت داشته باشید سیم اتصال به زمین ماشین لباسشویی را طبق استاندارد وصل کرده باشید. قبل از شروع عملیات شستشو از وصل بودن شیلنگ ورودی آب به شیر آب و باز بودن شیر مطمئن شوید.
 6. مسیر خروج آب را هر چند وقت یک بار بررسی کنید تا مسدود نباشد از و شیلنگ خروجی یا لوله تخلیه وصل باشند.
 7. درزمان کار با ماشین لباسشویی دقت داشته باشید که درب ماشین لباسشویی کاملا بسته باشد و سپس دکمه استارت شستشو را بزنید.
 8. از نکات حائز اهمیت سرویس و نگه داری ماشین لباسشویی بسته بودن فلکه شیر آب تغذیه در زمانیست که شما شیر الکتریکی را باز می کنید، همیشه از بسته بودن آن در این زمان اطمینان حاصل کنید.
 9. بعد از عملیات شستشو برای مدتی درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید تا هوا در لباسشویی به گردش درآمده و رطوبت آن زودتر خشک شود. این نکته در از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی نیز تاثیر مثبتی دارد.
 10. در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی هرگز ولوم تایمر را تغییر ندهید، تایمر طبق برنامه از پیش زمان بندی شده خود کار می کند هنگامیکه شما در حین کار ولوم را تغییر بدهید، سبب قطع شدن پلاتین های جریان دار شده و این پلاتین ها جرقه می زنند و روی قسمت گردان کلید برنامه رد می اندازد.

استفاده از جرم گیر برای سرویس و نگه داری ماشین لباسشویی

برای از بین بردن رسوبات ماشین لباسشویی بهتر است که هر چند وقت یک بار با کمک یک ماده جرم گیر عملیات شستشو را بدون لباس و بصورت کامل انجام دهید تا رسوبات ماشین لباسشویی پاک شوند.

در نکات تمیز کردن ماشین لباسشویی تاکید کردیم هر چند وقت یکبار جا پودری ماشین لباسشویی را درآورده و آن را به طور کامل بشویید و خشک نمایید این کار به سرویس و نگه داری ماشین لباسشویی نیز کمک زیادی می کند. همچنین برای فیلتر و صافی که در قسمت جلوی ماشین لباسشویی قرار دارد، این کار توصیه شده است. فیلتر را باز کرده و اگر کرک و قطعات ریز داخل آن گیر کرده، جدا کنید و کاملا تمیز نمایید و دوباره سرجای خود قرار دهید.

 

 

نمایندگی تعمیرات زانوسی در کرج zanussi

مرکز تعمیرات لوازم خانگی زانوسی در کرج zanussi 026_36500883

مرکز تعمیرات یخچال فریزر، ساید ،لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، کولر گازی و اجاق گاز  زانوسی

تعمیرگاه مرکزی لوازم خانگی زانوسی zanussi

 

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

zanussi

زانوسی شرکت تولیدکنندۀ لوازم خانگی ایتالیایی است که در سال ۱۹۸۴ توسط شرکت سوئدی ال.کترولوک.س خریده شد. زانوسی از سال ۱۹۴۶ صادرات از ایتالیا را شروع کرد.و در حال حاضر محصولات آن در ایتالیا، چین، تایلند و اکراین تولید می شود تولیدات کارخانه لوازم خانگی زانوسی فر آشپزی اجاق گاز لباس‌شویی یخچال ظرف شویی جاروبرقی می باشد.

 

اگر دستگاه زانوسی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی زانوسی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت زانوسی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش زانوسی بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا مرکز تعمیرات زانوسی تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

نگهداری از لوازم آشپزخانه زانوسی

نگهداری از لوازم آشپزخانه احتیاج به توجه و دقت بسیاری دارد؛ شاید چیزی بیشتر از خیلی از لوازم برقی دیگر در خانه! باید به این نکته نیز دقت کنید که تمیز نگه داشتن لوازم آشپزخانه نیز موضوع بسیار مهمی است که در عملکرد آنها نیز تاثیر به سزایی دارد.

 • در هنگام استفاده از گاز، حتما به میزان جرقه، حرارت و گرمایی که ایجاد می کند دقت کنید تا آسیب جدی به آن وارد نشود.
 • در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی حتما تمام آن را از ظروف کثیف خود پر کنید، این کار علاوه بر اینکه در صرفه جویی مصرف آب و برق اهمیت بسیاری دارد، باعث بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی و سلامت آن نیز می گردد.
 • اگر یخچال و فریز شما سرمای بسیار زیادی دارد نمی تواند به بهترین شکل ممکن برایتان عمل کند؛ بنابراین در این حالت باید مراقب برفک داخل فریز خود باشید!
 • اگر شعله روی گاز شما دچار مشکل شده نیز لازم نیست نگران باشید. تا زمانی که آسیب جدی به گاز وارد نشده می توانید با صرف هزینه کمی مشعل آن را تعویض نمایید.
 • نکته حائز اهمیت دیگر رنگ شعله گاز است. اگر شعله گاز شما به رنگ زرد تمایل پیدا کرد نشان دهنده وجود یک اختلال و مشکل در عملکرد گاز شما است. باید به این نکته دقت کنید که رنگ شعله گاز حتما  آبی رنگ باشد!

نگهداری از لوازم برقی لاندری

ماشین لباسشویی و خشک کن در خانه های بسیاری وجود دارند بدون اینکه توجه کافی و زیادی به نحوه نگهداری آنها صورت بگیرد. نکته اولی که در زمینه نگهداری از ماشین لباسشویی لازم است بدانید شلنگ آن است. اگر شلنگ ماشین لباسشویی شما قدیمی است به سراغ نمونه فلزی و جدید آن بروید و جایگزین نمایید. میزان دمای مورد استفاده در ماشین لباسشویی نیز اهمیت بسیاری دارد. قبل از اینکه از خشک کن استفاده کنید، فیلتر آن را تمیز کنید، چراکه این امر از خطر آتش سوزی جلوگیری نموده و انرژی دستگاه را ذخیره و لباس هایتان را نیز خشک می کند. حتما از این مسئله نیز اطمینان خاطر حاصل نمایید که در زیر ماشین لباسشویی تان وسیله ای نمانده باشد، چراکه احتمال آتش سوزی را افزایش می دهد.

نگهداری از لوازم منزل

جدا از تمامی لوازم آشپزخانه و رخت شوی خانه، نگهداری از سایر لوازم برقی و لوازم منزل نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. حتما از سلامت سایر لوازم برقی منزل خود نیز اطمینان حاصل نمایید. چک کنید که مبادا اشکالات سیم کشی در آنها صورت گرفته باشد و یا لامپ های آنها دچار مسئله ای شده باشد.

دفتر تعمیرات زانوسی در کرج ، مارلیک ، محمد شهر ، فردیس ، بنفشه ، مشکین شهر ، شهر قدس

 

 

 

 

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی مرسی merci

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در کرج Merci

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی مرسی در کرج merci

نمایندگی تعمیرات یخچال لباسشویی ماشین ظرفشویی اجاق گاز کولر گازی پکیج در کرج

 

اگر لباسشویی مرسی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی مرسی در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با شرکت مرسی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش مرسی بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر کرج یا مرکز تعمیرات مرسی تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

نگهداری از لوازم آشپزخانه مرسی

نگهداری از لوازم آشپزخانه احتیاج به توجه و دقت بسیاری دارد؛ شاید چیزی بیشتر از خیلی از لوازم برقی دیگر در خانه! باید به این نکته نیز دقت کنید که تمیز نگه داشتن لوازم آشپزخانه نیز موضوع بسیار مهمی است که در عملکرد آنها نیز تاثیر به سزایی دارد.

 • در هنگام استفاده از گاز، حتما به میزان جرقه، حرارت و گرمایی که ایجاد می کند دقت کنید تا آسیب جدی به آن وارد نشود.
 • در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی حتما تمام آن را از ظروف کثیف خود پر کنید، این کار علاوه بر اینکه در صرفه جویی مصرف آب و برق اهمیت بسیاری دارد، باعث بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی و سلامت آن نیز می گردد.
 • اگر یخچال و فریز شما سرمای بسیار زیادی دارد نمی تواند به بهترین شکل ممکن برایتان عمل کند؛ بنابراین در این حالت باید مراقب برفک داخل فریز خود باشید!
 • اگر شعله روی گاز شما دچار مشکل شده نیز لازم نیست نگران باشید. تا زمانی که آسیب جدی به گاز وارد نشده می توانید با صرف هزینه کمی مشعل آن را تعویض نمایید.
 • نکته حائز اهمیت دیگر رنگ شعله گاز است. اگر شعله گاز شما به رنگ زرد تمایل پیدا کرد نشان دهنده وجود یک اختلال و مشکل در عملکرد گاز شما است. باید به این نکته دقت کنید که رنگ شعله گاز حتما  آبی رنگ باشد!

نگهداری از لوازم برقی لاندری

ماشین لباسشویی و خشک کن در خانه های بسیاری وجود دارند بدون اینکه توجه کافی و زیادی به نحوه نگهداری آنها صورت بگیرد. نکته اولی که در زمینه نگهداری از ماشین لباسشویی لازم است بدانید شلنگ آن است. اگر شلنگ ماشین لباسشویی شما قدیمی است به سراغ نمونه فلزی و جدید آن بروید و جایگزین نمایید. میزان دمای مورد استفاده در ماشین لباسشویی نیز اهمیت بسیاری دارد. قبل از اینکه از خشک کن استفاده کنید، فیلتر آن را تمیز کنید، چراکه این امر از خطر آتش سوزی جلوگیری نموده و انرژی دستگاه را ذخیره و لباس هایتان را نیز خشک می کند. حتما از این مسئله نیز اطمینان خاطر حاصل نمایید که در زیر ماشین لباسشویی تان وسیله ای نمانده باشد، چراکه احتمال آتش سوزی را افزایش می دهد.

نگهداری از لوازم منزل

جدا از تمامی لوازم آشپزخانه و رخت شوی خانه، نگهداری از سایر لوازم برقی و لوازم منزل نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. حتما از سلامت سایر لوازم برقی منزل خود نیز اطمینان حاصل نمایید. چک کنید که مبادا اشکالات سیم کشی در آنها صورت گرفته باشد و یا لامپ های آنها دچار مسئله ای شده باشد.

دفتر تعمیرات مرسی در کرج ، مارلیک ، محمد شهر ، فردیس ، بنفشه ، مشکین شهر ، شهر قدس